MECHANICZNE MINIATURY

powstające z filigranowych części zegarków to TRYBowe spécialité de la maison. Ich tworzenie jest dla nas jak koncert grany na cztery ręce i kilka technik plastycznych, którymi się posługujemy.

Odkryj teraz

Biżuteria artystyczna steampunk

W czasach, w których wszystko zaczyna wyglądać tak samo, warto postawić na oryginalność i niepowtarzalność. Wszystkich wielbicieli ręcznie wytwarzanych ozdób zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym czeka bogaty wybór autorskiej biżuterii artystycznej, powstającej nie tylko z części zegarków lecz również ze srebra, roślin czy kamieni półszlachetnych. Prezentowane kolczyki, zawieszki na szyję, bransoletki oraz spinki do mankietów tworzone są przez nas osobiście i dopracowywane aż do najmniejszej śrubki. Niepowtarzalne wzornictwo przywodzi na myśl klimaty steampunk i nawiązuje do modnego stylu industrialnego. Naszej biżuterii nie brak jednak klasycznej elegancji, dzięki której pasować będzie zarówno do codziennego stroju, jak i kreacji na uroczyste lub oficjalne wyjścia. Połączenie szlachetności i charakteru, zamknięte w wyjątkowej, luksusowej formie sprawia, że tworzona przez nas biżuteria artystyczna będzie również doskonałym pomysłem na unikatowy prezent.

Nasze miniaturowe dzieła sztuki są wyjątkowe, ponieważ w ich tworzenie wkładamy talent, pasję oraz zdobywane latami doświadczenie i umiejętności. Jeżeli również i Ciebie urzekł urok jedynej w swoim rodzaju artystycznej biżuterii, to zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Wśród wielu propozycji z pewnością znajdziesz tu ozdoby, na widok których Twoje serce zacznie bić szybciej.

SPINKI
DO MANKIETÓW

odkryj kolekcję wyjątkowych spinek do koszuli. Nieszablonowe wzornictwo i mechaniczny styl TRYBowych spinek sprawiają, że są one znakomitym prezentem dla mężczyzny ceniącego sobie klasyczną elegancję w indywidualnym wydaniu.

Sprawdź

KOLCZYKI

Srebro próby 925 czy stal chirurgiczna? Te dwa metale, używane przez nas na oprawy kolczyków, skrywają delikatne kompozycje wykonane z zegarkowych trybików. Obejrzyj kolekcję kolczyków i wybierz swoje ulubione.

Sprawdź

KOLEKCJA
ROŚLINNA

Mechaniczna precyzja ubrana w delikatne, roślinne formy. Każdą z tych inspirowanych nieokiełznaną naturą ozdób wykonuję od początku do końca „z ręki”, tylko wtedy, gdy mam dobry dzień i czysty umysł. Każda z nich jest wyrazem tego, co mi aktualnie w duszy i głowie gra.

Sprawdź

Nowości

ArtWatch No. 1

To pierwszy wykonany przez nas według własnego pomysłu i projektu zegarek. Zrodził się z chęci stworzenia czasomierza unikalnego, nieprzeznaczonego do seryjnej produkcji. Wyraź siebie. Wyjątkowość, co coś więcej niż „limitowana edycja”. ArtWatch No. 1 to jest jedna sztuka.

Sztuka

Odkryj teraz

Nasze nagrody i osiągnięcia

Sprawdź

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password