MECHANICZNE MINIATURY

powstające z filigranowych części zegarków to TRYBowe spécialité de la maison. Ich tworzenie jest dla nas jak koncert grany na cztery ręce i kilka technik plastycznych, którymi się posługujemy. Ręcznie robione, maleńkie rzeźby stają się częściami składowymi naszej niezwykłej biżuterii artystycznej.

Odkryj teraz

Oryginalna Biżuteria Artystyczna

Witaj w naszym atelier! Jesteśmy parą złotników - artystów wykonujących własnoręcznie unikatową biżuterię ze srebra, części mechanizmów zegarków, złota, kamieni naturalnych, fragmentów roślin oraz innych ciekawych materiałów, które pozwalają nam stwarzać zupełnie niespotykane kompozycje. Jeśli cenisz sobie ekskluzywny charakter ręcznie robionych ozdób, indywidualne podejście do każdej realizacji oraz zupełnie nietypowe wzornictwo, to jesteś we właściwym miejscu. Naszą specjalnością są miniatury, czyli maleńkie rzeźby z części zegarków. Stąd też nazwa – TRYB.

Właśnie od trybików – drobnych, precyzyjnie wykonanych kółeczek zębatych, zaczęła się cała historia naszej nieszablonowej pracowni artystycznej. Rozmaite kształtki pochodzące z mechanizmów zegarków same w sobie są zachwycająco piękne. Dla nas te filigranowe części pochodzące ze starych czasomierzy są nie tylko materiałem, lecz również źródłem inspiracji do tworzenia zaawansowanych rzeźb i oryginalnych kompozycji. Tu wszystko musi się zazębiać, być spójne stylistycznie oraz dopracowane jak w szwajcarskim zegarku. W naszej ręcznie robionej biżuterii autorskiej, oprócz mechanicznego charakteru, dostrzeżesz również rzetelne rzemiosło złotnicze – bardzo lubimy pracować ze srebrem i złotem, bo są one jak „mała czarna” - zawsze modne i eleganckie oraz dają ogromne możliwości twórczej aranżacji. A nasze zawieszki, bransoletki, spinki do mankietów, pierścionki, czy kolczyki takie właśnie są – ponadczasowe i eleganckie. W ich tworzenie wkładamy talent, pasję oraz zdobywane latami doświadczenie i umiejętności. Poza tym, ważne dla nas jest to, by były stworzone z polotem. Biżuteria artystyczna ma wyróżniać. Ma być inna. Musi zaskakiwać odbiorcę czymś niespotykanym. Oryginalność jest kwintesencją sztuki, również tej użytkowej, jaką jest sztuka złotnicza. Z tej też przyczyny najchętniej realizujemy jednostkowe, w pełni unikatowe pomysły. Nasze wyroby nie są i nie będą masowe – wytwarzamy je w pojedynczych egzemplarzach lub bardzo krótkich seriach. Są to wyroby skierowane do odbiorcy szukającego oryginalnej biżuterii z wyrazistym charakterem. A dla szczególnie wymagających klientów wykonujemy również biżuterię na zamówienia indywidualne.

Zapraszamy! Wejdź do naszego twórczego mikrokosmosu zręcznie tkanego z części zegarków i nie tylko... Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej pracy, to zajrzyj tutaj. Serdecznie zachęcamy Cię również do obejrzenia aktualnie dostępnych prac oraz do zapoznania się z naszym portfolio.

SPINKI
DO MANKIETÓW

odkryj kolekcję wyjątkowej męskiej biżuterii artystycznej. Nieszablonowe wzornictwo i mechaniczny styl TRYBowych spinek do koszuli sprawiają, że są one znakomitym prezentem dla mężczyzny ceniącego sobie klasyczną elegancję w indywidualnym wydaniu.

Sprawdź

DŁUGIE KOLCZYKI SREBRNE

...czy małe złote wkrętki? Z perłami, kamieniami czy z częściami zegarków mechanicznych? Obejrzyj naszą kolekcję oryginalnej, ręcznie robionej biżuterii i wybierz takie, które Ci się najbardziej podobają.

Sprawdź

KOLEKCJA NATURALS

Mechaniczna precyzja ubrana w delikatne, liściaste formy. Oryginalna biżuteria inspirowana naturą i naładowana pozytywną energią twórczą, która towarzyszy mi podczas wykonywania każdego egzemplarza. Każda ozdoba jest zrobiona ręcznie od podstaw i różni się od pozostałych - jak w przyrodzie - nie ma dwóch takich samych liści.

Sprawdź

Nowości

ArtWatch No. 1

Ręcznie robiony zegarek unikat - prawdziwy biały kruk w świecie czasomierzy. Wyraź siebie! Wyjątkowość, to coś więcej niż kolejna „limitowana edycja”. ArtWatch No. 1 został wykonany w jednym egzemplarzu.

Odkryj teraz

Nasze nagrody i osiągnięcia

Sprawdź

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password