Ręcznie robione zawieszki na szyję to rodzaj ozdób, w których możemy popuścić wodzy fantazji oraz wykonać najciekawsze kompozycje z mechanicznych kształtek, ponieważ zazwyczaj są nieco większych rozmiarów, niż kolczyki, spinki do mankietów czy oczka pierścionków. Nasze najbardziej zaawansowane miniaturowe rzeźby z części starych czasomierzy po zabezpieczeniu przejrzystą żywicą oraz oprawieniu w srebro, stal szlachetną lub kopertę zegarka, stają się nietypowymi wisiorami lub nawet całymi autorskimi naszyjnikami męskimi lub damskimi. Oprócz prac, w których pierwsze skrzypce grają mechaniczne kształtki wykonujemy również autorską biżuterię srebrną i złotą wyłącznie ze szlachetnego kruszcu i niekiedy ozdobioną wyselekcjonowanymi kamieniami naturalnymi lub perłami, które bardzo sobie cenimy.
Nasza biżuteria artystyczna jest doskonałym pomysłem na prezent dla osób, które lubią nosić oryginalne ozdoby na szyję – zarówno dla pań, jak i dla panów. Wśród męskich naszyjników szczególne godne polecenia są: modele z prostokątną zawieszką, nieduże, okrągłe męskie wisiorki srebrne świetnie nadające się do noszenia na rzemieniu oraz prace z motywami takimi jak np. motocykl, rower, gitara elektryczna, aparat fotograficzny, drzewo lub po prostu charakterystycznie steampunkowe.
Z kolei oryginalna damska biżuteria na szyję nie zna żadnych ograniczeń w zakresie kształtów, rozmiarów czy motywów – paniom wolno wszystko, niezależnie czy lubią zwracające uwagę duże naszyjniki, czy subtelnie kobiece srebrne naszyjniki celebrytki.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password