Oryginalna biżuteria zdobiąca nadgarstki to jednocześnie najbardziej uniwersalna kategoria ozdób, ponieważ lubią je zarówno panie jak i panowie.

Bransoletki damskie tworzymy starając się, aby nie tylko sam wytworzony przedmiot był piękny, ale również doskonale zdobił rękę, dodawał gracji, szyku oraz wnosił jakąś wartość swoją obecnością na kobiecym nadgarstku. Wychodzimy z założenia, że paniom powinna przypaść do gustu nie tylko sama biżuteria artystyczna, ale przede wszystkim to one same muszą się sobie w niej podobać. Dzięki temu te prace są noszone z przyjemnością, niezależnie od tego, czy są to delikatne srebrne bransoletki celebrytki, czy ozdoby bardziej masywne, które choć zauważalne i przykuwające uwagę, to mają również w sobie kobiecy urok i są wykonane z gustem i smakiem.

Bransolety męskie to ozdoby, w których królują indywidualne pasje noszących je panów. Wśród gotowych prac znajdziesz ozdoby z motocyklami, rowerami lub z zawieszkami o mechanicznym charakterze dedykowane mężczyznom, którzy gustują w surowym industrialnym stylu. Męskie ozdoby nadgarstków zazwyczaj wykonujemy w stali chirurgicznej lub srebrze na pasku z solidnej skóry licowej. Oprócz naszych własnych pomysłów, chętnie wykonujemy także męskie bransolety na zamówienia indywidualne klientów, więc jeśli marzy Ci się coś, czego nie ma nigdzie, to jest bardzo możliwe, że będziemy w stanie to wykonać.
Poniżej możesz przejrzeć gotowe prace. Ale jeśli potrzebujesz zupełnie wyjątkowej biżuterii zrobionej specjalnie dla Ciebie, to po prostu napisz do nas.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password