Srebrne spinki do mankietów cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mężczyzn. I nie ma się czemu dziwić! Po pierwsze jest to rodzaj biżuterii męskiej, który jest zawsze stosowny i dobrze widziany. Po drugie pozwalają wyrazić swój gust, pasje, zaakcentować pewne obycie towarzyskie oraz umiejętność dobrania akcesoriów do formalnego stroju. Po trzecie wyglądają bez porównania bardziej elegancko, niż zwykłe, bieliźniane guziczki.
Wśród dostępnych w naszej pracowni par znajdziesz eleganckie spinki do mankietów ze srebra – są to autorskie wzory stworzone na podstawie naszych projektów i rzeźb. A oprócz nich możemy zaproponować całą gamę bardzo oryginalnych mankietówek ozdobionych unikatowymi kompozycjami z części zegarków: od jednoznacznie mechanicznych motywów, poprzez drzewa, motocykle, motywy muzyczne, rowery aż po róże wiatrów i układy planetarne.
Okazuje się jednak, że również panie chętnie sięgają po ten rodzaj biżuterii artystycznej. Dlatego niektóre pary – na przykład te bardziej kolorowe – stworzyliśmy z  myślą o płci pięknej. W kwestii damskich spinek do mankietów muszę jednak przyznać, że kobiety, jak zwykle w kwestiach biżuterii, mogą sobie pozwolić na więcej, dlatego serdecznie zapraszamy Panie do przejrzenia tej kategorii ozdób z myślą nie tylko o mężach, partnerach i innych bliskich osobach lecz również o sobie. Jeżeli szukasz biżuterii która łączy klasyczną elegancję z ciekawym i oryginalnym wzornictwem, TRYBy z pewnością Cię zaintrygują.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password