Srebrny pierścionek, czy złoty pierścionek? Oto jest pytanie. Wbrew pozorom wcale nie błahe, ponieważ w czasach, gdy większość kobiet bardzo dba o dłonie czyniąc je w pewnym sensie swoja wizytówką, unikatowa biżuteria zdobiąca damskie palce jest równie ważna, jak dobrze wykonany manicure. Wybierając pomiędzy srebrem a złotem przede wszystkim bierzemy pod uwagę trzy rzeczy rzeczy: kolor metalu, jego właściwości oraz cenę.

Nie jest tajemnicą, że dobrze dobrana biżuteria artystyczna potrafi przykuwać uwagę i ponadprzeciętnie zdobić swą właścicielkę. Warunek jest jednakże jeden – precjoza muszą być niesztampowe, oryginalne oraz prezentować pewną wartość estetyczną. Ręcznie robione ozdoby, muszą mieć w sobie „to coś”, dzięki temu będą zaciekawiać swoim wyglądem, intrygować i dodawać dłoniom wdzięku. Uważamy, że różnorodność jest jedną z najcenniejszych rzeczy, jakie rynkowi może zaoferować sztuka. Dlatego staramy się, by nasza biżuteria artystyczna była po prostu inna.

Choć bardzo chętnie pracujemy zarówno w srebrze jak i złocie oraz sięgamy po kamienie jubilerskie, to nasze pierścionki artystyczne często mają mechaniczny charakter ze względu zamiłowanie do części zegarków, z których tworzymy np. motywy roślinne, zwierzęce czy astronomiczne a po zamknięciu w żywicznych kaboszonach stają się one częściami składowymi naszych wyrobów. Takie rzeźbiarstwo miniatur z elementów starych czasomierzy w połączeniu z metalami szlachetnymi to kwintesencja naszych prac.
Przejrzyj poniżej dostępne realizacje. Jeśli nie będzie Twojego rozmiaru – śmiało napisz do nas, ponieważ wykonujemy również pierścionki na zamówienie.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password