KOT I MYSZ (Pzkpfw VIII MAUS) - MEDALION/OBRAZ

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

3 100,00 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Adorując alternatywne historie... wymyślne fikcje... niejednokrotnie nacechowane pierwiastkiem "science"... twórców współczesnych, jak również minionych... mieszając gatunki, style... histo-steam-cyber-punk...
W takich okolicznościach zrodziła się praca:
"Kot i Mysz" - przepraszam - MAUS - Pzkpfw VIII Maus... vs nasz mechaniczny kociak (dane techniczne w teczce ze stemplem "tajne").
A w tle ruiny miasta nocą, czyli naturalne środowisko łowców.

Praca wykonana w jednym egzemplarzu. Sygnowana. Reedycji nie przewiduję.

Praca absolutnie wyjątkowa zarówno ze względu na szerokie spektrum inspiracji, przewrotną tematykę jak i zupełnie niecodzienną formę. Jest to jednocześnie medalion oraz obraz do powieszenia na ścianie.

Medalion został wykonany całkowicie z części zegarków, zarówno kot, jak i czołg, ruiny i droga/most są zrobione z mechanicznych elementów czasomierzy. Oprawa: sprężyna napędowa od dużego ściennego zegara. Oczko i krawatka: stal chirurgiczna. Praca wykończona krystalicznie przejrzystą żywicą. Rewers medalionu: wykończony czarną żywicą.

Wymiary medalionu:

- średnica 6,2 cm,

- głębokosć 1,5 cm

- waga: 82g

Wymiary ramy:

- ok 14 cm x 14 cm x 2,1 cm

(rewers ramy został sfotografowany jeszcze przed zamocowaniem zawieszki służącej do powieszenia pracy na scianie. Oczywiscie rama jest wyposażona w takie oczko do powieszenia).

Rama jest również wykonana ręcznie przeze mnie osobiście. Drewno obite nitowaną blachą. Od spodu oraz wewnątrz otworu na medalion - czarny filc.

Zarówno rama jak i medalion są sygnowane. Ramka została tak skonstruowana, by medalion można było wypchnąć z ramy i nosić  jako biżuterię. Bez trudu można również medalion osadzić z powrotem w ramce.

Praca pojedzie do nabywcy spakowana w estetyczne pudełko oraz wyposażona w Certyfikat Oryginalności z insertem opisujacym tę konkretną realizację.

Zdjęcia prezentują kolejno:

1-6: medalion w ramie - jako obraz.

7-9: sam medalion.

10-13: kot i czołg w newralgicznych momentach procesu tworzenia niniejszej pracy (oczywiście nie da sie ich aktualnie od siebie oddzielić. Po zespoleniu żywicą cały medalion to monolit, jadnakże myślę, że warto pokazać mikro-rzeźby, z których składa się ta praca plastyczna).

Tyle z danych technicznych, szczegółów, informacji oraz etymologii.

Interpretację przedstawionej sceny jednak pozostawiam odbiorcom...

Enjoy.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

KOT I MYSZ (Pzkpfw VIII MAUS) - MEDALION/OBRAZ

KOT I MYSZ (Pzkpfw VIII MAUS) - MEDALION/OBRAZ

Napisz opinię