Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Srebrna bransoletka celebrytka z motywem roślinnym

Subtelna bransoletka celebrytka srebrna z motywem biomechanicznym wykonanym z odpowiednio przygotowanych roślin i wskazówki zegarka.

172,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Urocza i subtelna damska bransoletka celebrytka srebrna z biomechaniczną kompozycją specjalnie przygotowanych roślin oraz zabytkowej wskazówki zegarka. Zarówno oprawa oczka zawieszki, jak i delikatny łańcuszek są wykonane ze srebra wysokiej próby. Roślinno-mechaniczny motyw został utrwalony w przejrzystej żywicy jubilerskiej.

Ta subtelna ozdoba kobiecego nadgarstka jest inspirowana stylistyką steampunk, wyrosłą z fascynacji techniką i zdobnictwem XiX wieku, kiedy maszyny miały być nie tylko użyteczne, ale także i piękne. Stąd bierze się zachwyt nad urodą i precyzją trybików i innych części zegarków mechanicznych.

Inna sprawa to to, że wierzymy, iż natura oraz kultura i technika mogą harmonijnie współistnieć także we współczesnym Świecie. Zależy to jednak wyłącznie od człowieka i tego, czy będzie potrafił dobrze pomyśleć, opracować rozwiązania i uszanować to, co naturalne.

Średnica zewnętrzna ozdobnego oczka: 10,5 mm

Długość bransoletki: 17 cm (plus przedłużka ozdobiona kamieniem naturalnym - bronzytem).

Masa srebra w wyrobie: 1,85 g

Oczywiście ta praca pojedzie do nabywcy starannie spakowana w pudełeczko jubilerskie.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
miedziane
srebrne
zielone
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password