Zamówienia złożone poprzez sklep internetowy wysyłamy następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, chyba, że w opisie produktu jest zaznaczone inaczej. Czas doręczenia i cena wysyłki zależą od rodzaju wybranej przesyłki.

W przypadku przesyłek krajowych wygląda to tak:

- kurier – 11zł (najszybciej i najbezpieczniej - ubezpieczenie przesyłki w cenie!)

- paczka pocztowa priorytetowa – 15zł

- list polecony priorytetowy – 11zł

W przypadku przesyłek zagranicznych koszty kształtują się następująco:

- kurier (doręczenie w Europie) - 120 zł

- kurier (Ameryka Północna, CAmeryka Centralna/Antilla) - 150 zł

- kurier (pozostałe kontynenty) - 170 zł

Niektóre regiony (zwłaszcza w USA, choć nie tylko) nie są obsługiwane przez firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. Jeśli się zdarzy, że Twoje miesto nie jest obsługiwane przez współpracującą z nami firmę kurierską lub EMS, wyślemy Twoje zamówienie paczką pocztową priorytetową. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz się upewnić jaką formę wysyłki możemy Ci zapewnić, proszę napisz do nas podając swój kod pocztowy i miasto/region, a sprawdzimy dostępne dla Ciebie opcje.

- jest możliwość osobistego odbioru zamówienia w Poznaniu, jak również zapłacenia za nie gotówką przy odbiorze w pracowni. W przypadku wyboru tej opcji, proszę o kontakt w celu umówienia się na dogodny termin (tryb[at]tryb.com.pl lub 515 555 469). Umówić się należy PRZYNAJMNIEJ JEDEN DZIEŃ PRZED PLANOWANYM ODBIOREM ZAMÓWIENIA, ponieważ prace są przechowywane w magazynie zewnętrzym poza pracownią.

Wszelką biżuterię i spinki do mankietów pakujemy w pudełeczka jubilerskie GRATIS! - to u nas standard :)

Wszystkie przesyłki są pakowane z dużą starannością, również pudełeczko jubilerskie, w którym podróżuje biżuteria jest zabezpieczone folia bąbelkową.