Specjalnością naszej pracowni jest unikatowa biżuteria artystyczna, wykonywana jako precyzyjne, miniaturowe rzeźby ze złomu zegarmistrzowskiego. Oprócz tego biegle posługujemy się tradycyjnymi technikami złotniczymi, dzięki czemu wykorzystujemy w pracy także metale szlachetne, jak srebro lub złoto. Obok realizowania własnych pomysłów na filigranowe motywy, bardzo chętnie podejmujemy się ciekawych zamówień indywidualnych na biżuterię. Jeśli myślisz o zleceniu czegoś naprawdę wyjątkowego, co zostanie wykonane specjalnie dla Ciebie, ręcznie, z uwagą, starannością oraz przy uwzględnieniu Twoich osobistych życzeń, to jesteś we właściwym miejscu. Możemy wykonać dla Ciebie spersonalizowaną biżuterię na zamówienie indywidualne, całkiem nieszablonową, dopasowaną do oczekiwań i po prostu INNĄ. Obojętnie czy kochasz „Wiedźmina”, „Gwiezdne Wojny”, czy triathlon.

*

Nietypowa biżuteria na zamówienie indywidualne - miniaturowe rzeźby

*

W pracach podejmujemy bardzo zróżnicowaną tematykę. Również nasi klienci mają bardzo rozmaite życzenia, dlatego chcę Ci pokazać kilka wykonanych przez nas ozdób, które szczególnie lubię, a powstały właśnie na zamówienia klientów. Bo oprócz nietypowych spinek do mankietów, czy bransolet z logotypami, realizujemy też projekty znacznie bardziej osobiste i niespotykane. Na przykład męskie bransolety. Ozdoba nadgarstka z nurkiem zamkniętym w zawieszce o kształcie butli z tlenem jest tego znakomita ilustracją. Butlę zrobiliśmy ze srebra, zaś sam nurek jest miniaturką wykonaną z części zegarków. Prawda, że oryginalne?

*

Ekskluzywna bransoleta męska z nurkiem - ekskluzywne bransolety męskie na zamówienie indywidualne

*

Ta akurat realizacja była przeznaczona na prezent. Niekiedy klienci zamawiają nietypową biżuterię dla siebie, a innym razem z myślą o obdarowaniu kogoś bliskiego. Biżuteria na zamówienie indywidualne to opcja dla tych, którzy oczekują od ozdób czegoś więcej, niż ma do zaoferowania rynek. Wśród realizacji odzwierciedlających czyjeś wyjątkowe zainteresowania, prym wiodą właśnie ekskluzywne bransolety męskie oraz spinki do mankietów z niespotykanymi nigdzie indziej motywami. Spośród zamawianej biżuterii mającej utrwalić czyjeś ciekawe hobby, warto wymienić zawieszkę z jachtem, ekskluzywną bransoletę z saksofonem, bransoletę męską z gitarą elektryczną, oraz unikatową bransoletę z nożem typu „folder”.

*

Obok sportowych pasji zdarza nam się również przenosić na grunt sztuki ze starych mechanizmów zegarków zainteresowania czytelnicze, filmowe, motywy z ulubionych gier, seriali, a nawet z malarstwa. Dobrymi przykładami są tu: zawieszka z jaskółką zrobiona dla fanki twórczości Andrzeja Sapkowskiego, bransoleta z wilkorem nawiązującym do herbu Starków z „Gry o Tron”, czy naszyjnik „Gwiaździsta Noc” wykonany jako „tłumaczenie” obrazu Van Gogha na język płaskorzeźby, metalu i zegarkowych kształtek.

*

Zawieszka Van Gogh - naszyjnik Gwiaździsta Noc - naszyjniki na zamówienie indywidualne

*

Rozmawiając o biżuterii wykonywanej na indywidualne zamówienia, oprócz motywów inspirowanych literaturą, kinematografią czy płótnami mistrzów warto wspomnieć o biżuterii motoryzacyjnej powstającej specjalnie dla osób, których wielką pasją są pojazdy. Bransoleta męska z ciężarówkąwyjątkowe spinki do koszuli z traktorami, mankietówki z autami sportowymi, steampunkowy wisior z parostatkiem, zawieszka z miniaturowym roadsterem wzorowanym na Mercedesie SSK, czy okazały wisior z lokomotywą to tylko niektóre z ciekawych, unikalnych realizacji wykonanych przez nas dla fanów rozmaitych środków lokomocji.

*

Lokomotywa steampunk - zawieszka z lokomotywą vintage - nietypowa biżuteria na zamówienie klienta

*

Biżuteria, którą wykonujemy na zamówienia indywidualne naszych klientów często jest ich sposobem na wyrażenie siebie, ponieważ ozdoby te, tak bardzo niespotykane, pozwalają wyróżnić się oraz podkreślić swoje pasje, gust i smak artystyczny. Jednak nie tylko zainteresowania klientów są źródłem tematów dla naszej twórczości złotniczej. Warto wspomnieć o czymś szczególnie ważnym - nazwiskach i pseudonimach, które również przenosimy na grunt sztuki złotniczej. Zrobiliśmy na przykład ski-pass z królikiem dla pani doktor o takiej właśnie ksywce, której regulamin zabrania nosić w szpitalu biżuterii, za to smycz automatyczną do identyfikatora musi mieć. Albo takie unikatowe spinki do mankietów na zamówienie osoby o nazwisku Wróbel:

*

Spinki do mankietów na zamówienie indywidualne - ekskluzywne spinki z logo firmy

*

Niewątpliwie taka biżuteria jest bardzo spersonalizowana i w sposób szczególny podkreśla indywidualizm swojego właściciela. Można wręcz się pokusić o stwierdzenie, że to taki uwspółcześniony odpowiednik sygnetu rodowego z herbem. Podkreśla dumę z nazwiska lub silną identyfikację z własnym pseudonimem. Jest to wręcz element tożsamości człowieka.

*

A skoro mowa o człowieku, to wspomnę również o jego najlepszym przyjacielu – psie. Wszystkie jak dotąd portrety tych czworonożnych potomków wilka zostały wykonane przez nas właśnie jako biżuteria na zamówienia indywidualne. Gończy PolskiMopsik dla osób kochających psiaki właśnie tych ras. Bulterier jako prezent od męża dla żony - hodowczyni psów tej rasy (wzbogacony zresztą o osobisty grawer) oraz łamiąca serca miłośników zwierząt, ze względu na smutną historię, zawieszka zamówiona po śmierci ukochanego, czworonożnego przyjaciela przez opiekuna niezwykłego psiaka rasy Owczarek Szetlandzki.

*

Zawieszka na zamówienie klienta - nietypowa biżuteria z mechanizmów zegarków - biżuteria artystyczna steampunk

*

Za niektórymi naszymi pracami kryją się też bardzo ciekawe historie. Wisior z liskiem w koronie został stworzony na zamówienie dla dziewczyny o cudnej urodzie i ognistorudych włosach oraz nazwisku Korona.

*

Lisy biżuteria - zawieszka z liskiem - artystyczna biżuteria na zamówienie indywidualne

*

Mechaniczny osiołek – przyjazne, lecz jakże krnąbrne stworzenie – to zawieszka wykonana na zamówienie pewnej pani kochającej konie i ich mniejszych, długouchych, za to bardziej cwanych i wręcz błyskotliwie dowcipnych krewniaków.

*

Wisiorki na zamówienie - ręcznie wykonana zawieszka osiołek - ekskluzywna biżuteria na zamówienie indywidualne klienta

*

Pełen wdzięku Strzelec na tle swojej konstelacji gwiazd to wisior wykonany na zamówienie indywidualne z elementów starych zegarków. Praca ta została oprawiona również w zabytkową kopertę ze srebra, która dała nam możliwość ukrycia za otwieranym denkiem osobistej, ważnej dla rodziny i pięknej sentencji o bezwarunkowej i bezgranicznej miłości, który mama powtarza w tej rodzinie, jak mantrę w trudnych chwilach.

*

Zawieszka na zamówienie - ręcznie wykonany wisior ze strzelcem - biżuteria na zamówienie klienta - zawieszka strzelec

*

Jeśli potrzebujesz unikalnego czasomierza, to również jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie ekskluzywny zegarek na zamówienie. Tu możliwości są przeogromne. Zaczynając od materiałów, z których wykonamy kopertę oraz unikalnej tarczy, poprzez pasek, szkła i inne detale aż po mechanizm. Taki temat wymaga bardzo rzetelnych i szczegółowych ustaleń, ale jest jak najbardziej osiągalny. Zobacz zegarek, który wykonaliśmy jako oryginalny w formie egzemplarz pokazowy. Jesteśmy artystami interdyscyplinarnymi i obdarzonymi dużym wyczuciem, zatem niezależnie, czy potrzebujesz czasomierza ekstrawaganckiego, czy bardziej stonowanego, klasycznie eleganckiego – potrafimy taki projekt wykonać i zrobić specjalnie dla Ciebie unikatowy zegarek na zamówienie – jednostkową, elitarną realizację z uwzględnieniem Twoich oczekiwań wymiarowych, materiałowych i stylistycznych.

*

zegarek na zamówienie - szwajcarskie zegarki - polski zegarek - ręcznie wykonany zegarek

*

Wasze historie, podmiotowość każdego człowieka, który z nami się kontaktuje są dla nas ważne. Każdy mail, każde zamówienie, każde zapytanie wiąże się z pewną interakcją pomiędzy Tobą a nami. Ty niesiesz ze sobą swoją historię i indywidualność, a my umiemy je przekuć w unikatową biżuterię wykonaną na zamówienie specjalnie dla Ciebie. Jeśli chcesz zobaczyć większą próbkę naszych możliwości, to zapraszam Cię do obejrzenia portfolio oraz biżuterii dostępnej od ręki w sklepie internetowym. Jeśli zastanawiasz się nad zamówieniem biżuterii spersonalizowanej dla siebie lub na prezent, proszę napisz do nas, opisz, co potrzebujesz i co jest dla Ciebie ważne. Stawiamy na bezpośrednią relację pomiędzy klientami a nami, dlatego na każde zapytanie odpowiada jedno z nas dwojga osobiście. Często też doradzamy naszym klientom, proponujemy ciekawe rozwiązania biżuterii, więc jeśli masz koncepcję, ale na razie niezbyt konkretną, to nie wahaj się napisać maila lub zadzwonić - omówimy temat i postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Po mailowym uzgodnieniu wszystkich istotnych szczegółów zamówienia indywidualnego przystąpimy do pracy (w niektórych przypadkach konieczna będzie zaliczka, ale nie we wszystkich). Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania wzoru oraz ilości zamówień, które mamy do wykonania. Jeśli realizowany temat jest całkiem nowy, to po wykonaniu Twojej rzeźby z części zegarków, sfotografuję ją i podeślę Ci mailem zdjęcie do akceptu. To będzie moment na zgłoszenie ewentualnych uwag. Gdy zatopię miniaturę w żywicy, niestety nie będzie już możliwości wprowadzenia zmian. Następnie przygotowuję oprawę pracy i po dwóch tygodniach od tego momentu Twoje zamówienie będzie gotowe do wyruszenia w drogę do Ciebie. Wtedy też poproszę Cie o uiszczenie pozostałej ustalonej kwoty za biżuterię. Zamówienie wyruszy w drogę do Ciebie następnego dnia roboczego po uregulowaniu należności.

*

Chcę Cię również zaprosić do wirtualnych odwiedzin w naszym artystyczno - złotniczym atelier. Zobacz, jak pracujemy i kim jesteśmy :)

*

*

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password