REGULAMIN

 

Warunki ogólne

 

Poniższy Regulamin dotyczy zamówień złożonych przez Klienta w firmie TRYB Witold Chudzik, na stronie internetowej firmy TRYB lub na stronie dla urządzeń mobilnych. Korzystając ze strony www.tryb.com.pl i/lub składając zamówienie, akceptujesz niniejszy Regulamin. Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z treścią Regulaminu.

Zamówienia mogą składać jedynie osoby, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Dostępność produktów i usług na stronie www.tryb.com.pl w danym momencie nie wskazuje ani nie jest gwarancją, że te produkty i usługi będą dostępne zawsze. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży dowolnego produktu w każdym momencie.

Klienta obowiązuje wersja Regulaminu dostępna na stronie www.tryb.com.pl w momencie składania zamówienia.

 

Korzystając ze strony, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz, że nie będziesz kopiować zawartości strony przy użyciu jakiegokolwiek urządzenia, oprogramowania, silnika, mechanizmu, czy czegokolwiek, co mogłoby posłużyć do skopiowania treści strony www.tryb.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zablokowania dostępu do strony oraz zamknięcia konta jakiegokolwiek użytkownika, który naruszy te zasady lub jakiekolwiek inne zasady będące częścią niniejszego regulaminu.

 

Ceny i koszty dostawy

 

Ceny wyświetlane na stronie www.tryb.com.pl zawierają ustawowy podatek VAT, ale nie zawierają kosztów dostawy.

W przypadku przesyłek krajowych ceny kształtują się następująco:

- kurier – 11zł (najszybciej i najbezpieczniej - ubezpieczenie przesyłki w cenie!)

- paczka pocztowa priorytetowa – 15zł

- list polecony priorytetowy – 11zł

- jest możliwość osobistego odbioru zamówienia w Poznaniu, jak również zapłacenia za nie gotówką przy odbiorze w pracowni. W przypadku wyboru tej opcji, proszę o kontakt w celu umówienia się na dogodny termin (tryb[at]tryb.com.pl lub 515 555 469). Umówić się należy PRZYNAJMNIEJ JEDEN DZIEŃ PRZED PLANOWANYM ODBIOREM ZAMÓWIENIA, ponieważ prace są przechowywane w magazynie zewnętrzym poza pracownią. Oczywiście jest to opcja darmowa.

W przypadku przesyłek zagranicznych koszty kształtują się następująco:

- kurier (doręczenie w Europie) - 120 zł

- kurier (Ameryka Północna, CAmeryka Centralna/Antilla) - 150 zł

- kurier (pozostałe kontynenty) - 170 zł

Niektóre regiony (zwłaszcza w USA, choć nie tylko) nie są obsługiwane przez firmy kurierskie, z którymi współpracujemy. Jeśli się zdarzy, że Twoje miesto nie jest obsługiwane przez współpracującą z nami firmę kurierską lub EMS, wyślemy Twoje zamówienie paczką pocztową priorytetową. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz się upewnić jaką formę wysyłki możemy Ci zapewnić, proszę napisz do nas podając swój kod pocztowy i miasto/region, a sprawdzimy dostępne dla Ciebie opcje.

 

Składanie zamówień

 

Zamówienia można składać na stronie www.tryb.com.pl lub mailowo tryb@tryb.com.pl.

Jeśli podasz swój adres e-mail, po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia, poinformujemy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe. Gdybyśmy otrzymali już płatność za takie zamówienie, podejmiemy próbę zwrotu wpłaconej kwoty w ten sam sposób, w jaki dokonano płatności. Jeśli z jakiegokolwiek powodu będzie konieczne użycie innej metody, powiadomimy Cię o tym i poprosimy o kontakt w celu ustalenia sposobu zwrotu płatności.

 

Dostawa

 

Zamówione produkty wyślemy na wskazany przez Ciebie adres za pomocą wybranej metody dostawy.

Dokładamy starań, aby zamówienia były wysyłane najszybciej jak to możliwe i w kolejności, w jakiej zostały złożone. Zamówienia złożone poprzez sklep internetowy wysyłamy następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Czas doręczenia i cena wysyłki zależą od rodzaju wybranej przesyłki. Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem polskich świąt państwowych.

Choć dokładamy starań, aby zamówienia docierały do naszych klientów tak szybko jak to tylko możliwe, nieprzewidziane wydarzenia mogą spowodować opóźnienie dostawy. W przypadku opóźnień w dostawie, koniecznie się z nami skontaktuj – żadnej takiej sprawy nie zostawiamy bez wyjaśnienia oraz podjęcia wszelkich działań, by przesyłka dotarła do Ciebie jak najprędzej. Możesz liczyć na wszelką możliwą pomoc z naszej strony.

Jeśli podasz swój adres e-mail, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki.

Szczegóły odnośnie dostawy można znaleźć na naszej stronie: http://tryb.com.pl/content/1-dostawa

 

Rezygnacja z zamówienia

 

Możesz anulować swoje zamówienie przed jego opłaceniem. Wystarczy, że napiszesz w tej sprawie maila: tryb@tryb.com.pl

 

 Zwroty – odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 

Masz prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego przez Internet, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia produktu. Żeby skutecznie dokonać zwrotu produktu/odstąpić od umowy kupna dokonanej na odległość wypełnij formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Formularz odstąpienia od umowy wyślij razem z odsyłanym produktem i otrzymanym dowodem zakupu (paragon/faktura) na adres: TRYB Witold Chudzik, ul. Przemysłowa 41/13. Pieniądze za zwracane zamówienie zwrócimy Ci niezwłocznie po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki od Ciebie. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Zwracany artykuł musi być w stanie idealnym, nieużywany. Zwrócić możesz produkt, który był kupiony wysyłkowo, jako dostępny od ręki. Nie możesz zwrócić przedmiotu wykonanego na indywidualne zamówienie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub potrzebujesz pomocy, napisz do nas: tryb@tryb.com.pl Zawsze dokładamy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. 

 

Metody płatności

 

Za zamówienia można zapłacić:

- przelewem internetowym,

- poprzez system PayPal,

- gotówką przy odbiorze osobistym w pracowni.

Jeśli chcesz dokonać zakupu osobistego - skontaktuj się z nami mailem tryb@tryb.com.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie sklepu. 

 

Reklamacja

 

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.

Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.

Reklamację można zgłosić mailem: tryb[at]tryb.com.pl lub pocztą na adres wskazany w niniejszym Regulaminie jako właściwy do doręczeń. Jest również możliwość załatwienia reklamacji osobiście – w pracowni w Poznaniu po uprzednim uzgodnieniu terminu np. mailem: tryb@tryb.com.pl

Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Klienta, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji (z paragonu lub faktury), przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Klienta (naprawa, wymiana na nowy lub zwrot pieniędzy), wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

W przypadku reklamacji złożonej droga mailową – proszę załączyć zdjęcia jak najdokładniej pokazujące zgłaszaną wadę oraz zdjęcie/skan dowodu zakupu.

W przypadku reklamacji przesłanej pocztą, należy przysłać również reklamowany produkt (uprzednio go zabezpieczając na czas transportu przed zniszczeniem czy dodatkowymi uszkodzeniami) oraz oryginał lub kopię dowodu zakupu. Nie będą przyjmowane paczki wysłane do właściciela sklepu na jego koszt oraz za pobraniem. 

W przypadku reklamacji składanek droga mailową, jeśli na podstawie zdjęć niemożliwe będzie rozstrzygnięcie o zasadności reklamacji, może okazać się koniecznym odesłanie przedmiotu do oceny fizycznej w pracowni (na adres wskazany w niniejszym regulaminie jako właściwy do doręczeń).

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

 

Odpowiedzialność

 

Żadne zapisy niniejszego Regulaminu nie wyłączają ani nie ograniczają odpowiedzialności firmy TRYB w jakichkolwiek kwestiach, w wypadku których wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności byłoby niezgodne z prawem.

 

Własność praw

 

Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak: znaki towarowe, prace prezentowane na stronie oraz zdjęcia prac są własnością firmy TRYB i są chronione prawami autorskimi. 

 

Dane firmy

 

TRYB Witold Chudzik
ul. Przemysłowa 41/13
61-541 Poznań
Polska
tryb@tryb.com.pl


Rejestr firm: CEIDG

NIP: 7661731164

REGON: 301998385