Kolczyki serduszka ze złota
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Złote kolczyki serca steampunk 14k

Kolczyki mechaniczne serca ze złota próby 585

625,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne od ręki
TRYB

Czy serce zawsze musi wyglądać tak samo? Czy biżuteria może mieć indywidualny charakter? Oczywiście że tak! W naszej pracowni bardzo sobie cenimy wszystko, co jest inne, nietypowe, niesztampowe i... w mechanicznym stylu. Dlatego nawet tak popularny motyw, jakim jest serduszko postanowiliśmy zrealizować po naszemu - z pazurem (a może raczej z zębem, ponieważ trybiki mają raczej ząbki a nie pazurki ;)

W ten sposób zrodziły się wyraziste kolczyki serca zrobione w całości ze złota próby 585 (14k). Ich powierzchnię zdobi steampunkowy w stylu motyw inspirowany maszynami wieku pary i elektryczności, kiedy wszelkie mechanizmy były wywarzane z sercem i nawet żelazka miały duszę ;) 

Te sztyfty ze złota, naszym zdaniem, będą odpowiednie dla osób o nieszablonowym guście lubiących przedmioty o oryginalnym wyglądzie. Mogą być znakomitym dodatkiem do steampunkowego kostiumu z klasą. Coraz więcej dziewczyn kończy uczelnie techniczne - dla kobiety o ścisłym umyśle i inżynieryjnym zacięciu te kolczyki to będzie biżuteryjny strzał w dziesiątkę. Zatrybiło między Wami? - Zatem możesz za ich pomocą wyrazić emocje i wręczając niezwykły prezent wyznać uczucie. 

Wymiary serduszka: 9mm x 8mm 

Dbamy o naszą biżuterię na każdym etapie, zarówno wtedy, gdy ją tworzymy, jak i wtedy, gdy ją dla Ciebie pakujemy i szykujemy do wysyłki. Dlatego tę parę otrzymasz starannie spakowaną w nasze firmowe pudełeczko jubilerskie a do zakupu załączymy Certyfikat Oryginalności wystawiony dla tego produktu. 

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
złote
Oprawa
Złoto

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password