Unikatowe obrączki ślubne na zamówienie
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Oryginalne obrączki ślubne z trybikami

Oryginalne obrączki ślubne z trybikami na zamówienie indywidualne.

1 900,00 zł
Brutto
Metal szlachetny
Ilość
Na zamówienie. Napisz do nas :)

Całkiem nietypowe obrączki ślubne w trybiki. Parę, którą widzisz na zdjęciach wykonaliśmy na zamówienie indywidualne. Zrobiliśmy je na podstawie własnego projektu, ze srebra, a następnie wykończyliśmy oksydą oraz powierzchniowo wypolerowaliśmy dla wydobycia detali wzoru. Są bezszwowe, co oznacza, że nie były lutowane z paska. Dlatego mechaniczny wzór na nich jest ciągły. Zostały zaprojektowane dla dwojga pasjonatów stylu steampunk, których sercom tryby i inne mechaniczne elementy są szczególnie bliskie. 

Ta para była na życzenie Państwa Młodych zrobiona właśnie z tego a nie innego metalu szlachetnego. Możemy jednak wykonać również tę ślubną biżuterię ze złota na zamówienie indywidualne, z pewnym zastrzeżeniem - obiecaliśmy Państwu Młodym, że ich wzór nie zostanie po prostu skopiowany. Dlatego Wasze obrączki będą inne! Zaprojektujemy ich trybikowy motyw od nowa, tak abyście mieli gwarancję, iż są wyjątkowe. Cena uwzględnia również prace nad projektem. W polu "metal szlachetny" po prawej stronie od zdjęć możesz sprawdzić aktualną cenę mechanicznych w stylu obrączek w kilku wariantach materiałowych: srebro oksydowane, żółte złoto, białe złoto, białe złoto rodowane. Ceny dotyczą kompletu dwóch sztuk obrączek o szerokości 4mm.

*

Pozwolę sobie na koniec napomknąć, że jeśli chcecie, by Wasze obrączki ślubne wyrażały nie tylko nieskończoną miłość, lecz także Wasz indywidualny styl lub zainteresowania i zależy Wam na tym, aby w tym wyjątkowym dniu założyć na palec swojej drugiej połowy absolutnie unikatowy okrąg symbolizujący wieczność oraz cykliczność życia, to nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć specjalnie dla Was od podstaw coś całkowicie nowego. Nie przejmujcie się, że czegoś nie ma na naszej stronie. Biżuteria na zamówienia indywidualne to nasza specjalność od lat, więc wszelkich nietypowych tematów podejmujemy się bardzo chętnie. Zatem jeśli trybiki niespecjalnie Was kręcą, ale macie inną wspólną pasję do utrwalenia w obrączkach ślubnych, to śmiało napiszcie do nas

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password