Klasyczne złote obrączki ślubne
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Klasyczne obrączki ślubne ze złota

Tradycyjne obrączki ślubne ze złota próby 585 o zaokrąglonym profilu.

3 720,00 zł
Brutto
Metal szlachetny
Ilość
Na zamówienie. Napisz do nas :)

Klasyka jest zawsze w modzie. Co więcej - jest najwygodniejsza, jeśli planujecie nosić Wasze obrączki na co dzień i ich po prostu nie czuć... za wyjątkiem tych miłych chwil, gdy palce natrafią na obrączkę a oczy błysną czułością i miłością :) bo jest to biżuteria jednocześnie najważniejsza i symboliczna - okrąg oznacza wieczność, cykl życia i nierozerwalność związku małżeńskiego a ich doskonała forma oznacza nieskazitelną miłość i jedność. 

Na zdjęciach możecie obejrzeć tradycyjne obrączki z żółtego złota próby 585 o profilu półokrągłym, które zrobiliśmy na zamówienie dla pewnej przemiłej Pary. Mają szerokość 4mm. Uważamy, że znacznie lepiej jest obejrzeć fotografie faktycznie wykonanej biżuterii, niż popularnie stosowane rendery, dlatego pokazujemy Wam coś, co już powstało :) dzięki czemu będziecie w stanie ocenić, czy nasza jakość wykonania Wam odpowiada. 

Obok zdjęć w polu "metal szlachetny", możecie poklikać i sprawdzić aktualne ceny za obrączki w tym profilu zrobione z: żółtego złota, białego złota (rodowanego lub nie) lub srebra. Ceny są za komplet dwóch sztuk zrobionych specjalnie dla Was z pełnym zaangażowaniem i starannością. Nie ukrywam, że gdy jesteśmy proszeni o wykonanie tak ważnej, naładowanej emocjami, osobistej  biżuterii, to pragniemy wlać w tworzony wyrób cały swój talent, umiejętności i dobrą energię - na szczęście dla Młodej Pary!

Jeśli chcielibyście mieć wewnątrz grawer, to jest to jak najbardziej wykonalne i jest gratis dla tego modelu. Grawerunek może być zrobiony dowolną czcionką :) Oczywiście po poznaniu Waszych gustów chętnie przygotujemy propozycje krojów czcionek do wyboru, chyba że wolicie podesłać jakiś własny ulubiony font.

*

Pozwolę sobie też napomknąć, że jeśli marzą Wam się obrączki węższe (np. 2mm lub 3mm), albo szersze (5mm, 6mm, 7mm...), albo wolelibyście inny profil (np. prosty lub soczewkowy), to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy je dla Was zrobili, zatem śmiało napiszcie do nas i zapytajcie o wycenę. Biżuteria na zamówienie to nasza specjalność od lat a indywidualne tematy to nasz konik ;)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password