Nietypowe obrączki ślubne z białego złota na zamówienie
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Oryginalne obrączki ślubne na zamówienie

Nietypowe obrączki ślubne zrobione na zamówienie z białego złota próby 585.

4 800,00 zł
Brutto
Metal szlachetny
Ilość
Na zamówienie. Napisz do nas :)

Specjalizujemy się w nietypowej biżuterii na zamówienia indywidualne, więc naprawdę chętnie podejmujemy się zaprojektowania i wykonania spersonalizowanych ślubnych precjozów, wyrażających pasje i gust naszych klientów. Tak było właśnie w tym przypadku.

Te niezwykłe obrączki ślubne z listkami i kostkami do gry mieliśmy przyjemność wykonać na zamówienie. Od początku było wiadomo, że mają być z białego złota. Państwo Młodzi zażyczyli sobie, aby na obrączce Panny Młodej były listki nawiązujące do jej pierścionka zaręczynowego, ale delikatniejsze i bardziej funkcjonalne, ponieważ z założenia jest to biżuteria, która ma być noszona na co dzień, zatem musi być po prostu wygodna. Na obrączce Pana Młodego mieliśmy zawrzeć graficzne symbole przedstawiające wielościenne kostki do gry (k4, k6, k8, k10, k12, k20) oraz... małe listki, aby nawiązać do motywu z biżuterii jego przyszłej Żony. Projekt wyłonił się w toku rozmów i ustaleń. Przedyskutowaliśmy naprawdę wszystko, dopytując klientów, doradzając im i uzgadniając: szerokości profili, ich wysokości i przekroje, sposób wykończenia złota (stanęło na rodowanym), grawerunki z datą ślubu, które miały znaleźć się wewnątrz a także przygotowaliśmy rysunki koncepcyjne.

Efekty tych ustaleń widzicie na zdjęciach - powstały personalizowane obrączki ślubne na wymiar. Tak wyjątkowe, jak ich właściciele, ponieważ stworzone specjalnie dla nich!

Pokazujemy Wam tę realizację, ponieważ uważamy, że zdjęcia i skrócony opis faktycznie wykonanego zamówienia powiedzą Wam sporo o naszym podejściu do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeśli trafiliście właśnie do nas, to być może szukacie możliwości wykonania czegoś niebanalnego lub chcielibyście, aby Wasze obrączki ślubne odzwierciedlały Wasze pasje, charaktery, gusta, czy zainteresowania. Zatem śmiało napiszcie do nas :)

A ile to kosztuje? Tak naprawdę, to każdy nietypowy projekt jest wyceniany indywidualnie. Jeśli chcecie podejrzeć, na ile aktualnie byśmy wycenili obrączki o podobnym wzorze, to obok zdjęć w polu "metal szlachetny", możecie poklikać i sprawdzić aktualne ceny w kilku wariantach materiałowych, które by obowiązywały przy kilku założeniach:

- liściasty motyw na górnej części damskiej obrączki (zakładam, że zaprojektujemy go dla Was, aby nie był taki sam),

- bez kamieni,

- szerokości profili: Żona 3-4mm, Mąż 5mm,

- wysokości profili: 1,1 mm - 1,5mm,

- grawerunek na życzenie zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Ceny są za komplet dwóch sztuk! I na tym koniec kosztów. Życzliwa i serdeczna obsługa, ładne opakowanie i wysyłka na terenie Polski są gratis!

Jeśli jesteście z Poznania i chcielibyście nas odwiedzić, to także napomknę, że jest możliwość spotkania w naszym atelier, ustalenia przy kawie szczegółów, zmierzenia palców, doradzenia i po prostu porozmawiania. Umówmy się na spotkanie!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password