Piękne złote obrączki ślubne
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Złote obrączki ślubne o podwyższonym profilu

Proste, ale bardzo piękne i klasycznie eleganckie obrączki ślubne ze złota próby 585 o wyższym profilu.

4 570,00 zł
Brutto
Metal szlachetny
Ilość
Na zamówienie. Napisz do nas :)

Klasycznie proste obrączki ślubne, których wyróżnikiem jest to, iż są nieco wyższe, niż standardowe. Dzięki pogrubionemu profilowi są też nieco cięższe i wizualnie bardziej okazałe. Prezentują się niezwykle szykownie i elegancko - w prostocie siła! W przypadku tej najważniejszej biżuterii w życiu warto położyć nacisk na jej symboliczne znaczenie - idealny okrąg symbolizuje nierozerwalność małżeństwa, wieczność, cykliczność życia oraz lojalność małżonków. Dlatego te najbardziej klasyczne obrączki ślubne zwracają naszą uwagę ku ich znaczeniu a ich prostota i bezpretensjonalny design są bezsprzecznie piękne. 

Na zdjęciach możecie obejrzeć tradycyjne obrączki z żółtego złota próby 585 o profilu półokrągłym podwyższonym, które zrobiliśmy na zamówienie. Uważamy, że możliwość obejrzenia fotografii faktycznie wykonanej biżuterii, powie Wam bardzo dużo o naszych wyrobach, dzięki czemu sami ocenicie, czy takiej jakości oczekujecie. Dlatego nie stosujemy w sklepie wizualizacji a pokazujemy Wam przedmioty, które już powstały :) 

Jeśli chcecie mieć wewnątrz grawer (np. imiona czy daty ślubu), to jest to jak najbardziej wykonalne i jest w przypadku tych wyrobów gratis. Może być w zasadzie dowolną czcionką :) 

Obok zdjęć w polu "metal szlachetny", możecie poklikać i sprawdzić aktualne ceny za obrączki w tym profilu zrobione z: żółtego złota, białego złota (rodowanego lub nie) lub srebra. Ceny są za komplet dwóch sztuk zrobionych specjalnie dla Was z pełnym zaangażowaniem i starannością:

- męska szeroka na 4mm,

- damska szeroka na 3mm,

- profil w obu przypadkach wysoki na 1,6mm. 

Nie ukrywam, że kiedy jesteśmy proszeni o wykonanie tak ważnej, naładowanej emocjami, osobistej biżuterii, to pragniemy wlać w tworzone wyroby cały swój talent, umiejętności i dobrą energię - na szczęście dla Młodej Pary!

*

Pozwolę sobie też napomknąć, że jeśli marzą Wam się obrączki węższe (np. 2mm), albo szersze (5mm, 6mm, 7mm...), albo wolelibyście inny profil niż ten o kształcie litery "D" (np. zupełnie prosty lub soczewkowy), to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy je dla Was zrobili, zatem śmiało napiszcie do nas i zapytajcie o wycenę. Biżuteria na zamówienie to nasza specjalność od lat ;)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password