Obrączki ślubne z listkami
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Naturalne obrączki ślubne gałązki z listkami

Nietypowe, inspirowane naturą obrączki ślubne wyglądające jak gałązki z maleńkimi listkami.

1 500,00 zł
Brutto
Metal szlachetny
Ilość
Na zamówienie. Napisz do nas :)

Oryginalne obrączki ślubne wyglądające jak delikatne, splecione ze sobą gałązki z maleńkimi listkami. Ta para jest inspirowana naturą, fascynującą nieregularnością roślin i ich organicznym pięknem. Jeśli kochacie przyrodę i cenicie sobie to, co w naszym środowisku jest nie całkiem uporządkowane, ale dzięki temu swobodne, pełne życia i naturalne, to mogą Wam one przypaść do gustu. 

W galerii zdjęć powyżej możecie zobaczyć, jak prezentują się w wersji ze srebra (to te jasne) oraz w wariancie srebrnym lecz przyciemnianym oksydą. Na zamówienie możemy zrobić je dla Was także ze złota (białego lub żółtego). Po prawej stronie od fotografii możecie poklikać i sprawdzić, jak wypadną cenowo takie naturalne obrączki w różnych wariantach materiałowych. Oczywiście ceny są za parę, czyli komplet dwóch sztuk.

Śmiało napiszcie do nasjeśli czujecie, że to jest to. Chętnie porozmawiamy z Wami i zrobimy dla Was tę najważniejszą, symboliczną biżuterię na wymiar.

*

Pozwolę sobie na koniec napomknąć, że dość często zdarza się, że przyszli małżonkowie życzą sobie, aby ich obrączki były inne i różniły się od siebie. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe. Możemy zrobić dla Panny Młodej jeden wzór a dla Pana Młodego inny. Na siódmym ze zdjęć powyżej są pokazane właśnie dwa różne wzory: dla Pani gałązki a dla Pana prosta klasyka, jako przykład takiej niestandardowej realizacji.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password