Srebrny pierścionek Układ Słoneczny
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Srebrny Pierścionek Układ Słoneczny

Ekskluzywny srebrny pierścionek z Układem Słonecznym wykonanym z elementów pochodzących z mechanizmów zegarków.

529,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępne

Układ planetarny. Istny fragment kosmosu. Masywna gwiazda wokół której krążą planety. Wszechświat równoległy zamknięty w maleńkiej ozdobie. Astronomiczny wzór wykonany został z części zegarków i zatopiony w żywicy. Czarne tło mieni się gwiazdami srebrnych drobinek. Miniaturowy Układ Słoneczny zawiera następujące planety: Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun. Oprawa tej ozdoby damskiego palca jest zrobiona ze srebra wysokiej próby. 

Średnica zewnętrzna oczka: 21mm.

Zdjęcia prezentują wszystkie dostępne aktualnie egzemplarze tego wzoru. Każdy z nich jest troszkę inny, dlatego każdy został przeze mnie sfotografowany, a zdjęcia mają u dołu informację o tym, który z nich jest na zdjęciu. 

Dostępne od ręki rozmiary:

- 13 - masa srebra pr. 925: 4,14g

- 14,5 - masa srebra pr. 925: 4,22g

- 15 - masa srebra pr. 925: 4,4g

- 16 - masa srebra pr. 925: 4,16g

Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru, to po prostu napisz do nas i zapytaj się, na kiedy możemy wykonać dla Ciebie biżuterię na zamówienie.

To jest dość duży pierścionek srebrny - średnica jego oczka wynosi 21mm (jest jednakowa niezależnie od rozmiaru obrączki).

Kosmiczne motywy pojawiają się w TRYBowej twórczości biżuteryjnej od samego początku. Jestem absolwentem Astronomii, którą studiowałem na poznańskim UAMie i choć nie pracuję w tym zawodzie, to jednak Astronomia nadal jest dla mnie fascynującą dziedziną nauki oraz źródłem inspiracji w pracy artystycznej. Układ Słoneczny w tym srebrnym pierścionku jest przedstawiony w sposób umowny - w rzeczywistości proporcja pomiędzy ciałami niebieskimi a odległościami, jakie je dzielą, jest inna - Kosmos to głównie pustka. Jednak ze względu na małe rozmiary oraz funkcję dekoracyjną tej kobiecej ozdoby, zdecydowałem się na wykonanie kompozycji zaadaptowanej do niewielkiego formatu. Efektem tego twórczego przetworzenia Układu Słonecznego jest kolekcja oryginalnej biżuterii autorskiej inspirowanej najbliższymi nam planetami. 

Ręcznie robiona biżuteria wymaga stosownej oprawy. Dlatego każdą pracę wysyłamy do klienta spakowaną w estetyczne, firmowe pudełeczko jubilerskie.

Opis

Kolekcja biżuterii
Kosmos
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
srebrne
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password