Naturalny pierścionek listek na gałązce
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Naturalny pierścionek listek ze srebra oksydowanego

Srebrny pierścionek listek na gałązce.

639,00 zł
Brutto
Ilość
Sprzedane. Przejdź do formularza kontaktowego, by zapytać o wykonanie podobnego na zamówienie


Uroczy, ręcznie robiony pierścionek ze srebra oksydowanego. Ma kształt inspirowany naturą - jest stylizowany na gałązkę z listkiem. Ta naturalnie wyglądająca ozdoba dłoni z listkiem została wykonana całkowicie własnoręcznie, ze srebra próby 925 szczotkowanego, drapanego a następnie zaoksydowana w celu nadania jej ciemnego koloru oraz naturalnego wyglądu. Z czasem podczas użytkowania oksyda się wytrze na wystających elementach, dzięki czemu gałązka będzie wyglądać jeszcze bardziej naturalnie. Zielony listek wewnątrz oczka jest fragmentem prawdziwego, choć specjalnie przeze mnie przygotowanego liścia. Oczko zostało zabezpieczone przejrzystą żywicą. 

Masa srebra próby 925: 1,57g

Srebrny pierścionek gałązka został uformowany w kształt nieco nieregularny. Mimo nietypowego, naturalnego kształtu obrączki, jest wygodny i nadaje się do noszenia również na co dzień. Będzie pasował na palce o rozmiarach 14 lub 15 wg polskiej miary jubilerskiej.

Jeśli potrzebujesz ozdoby w innym rozmiarze, to napisz do mnie, bo mogę dla Ciebie zrobić biżuterię na zamówienie indywidualne. Nie będzie to przedmiot całkiem identyczny, ponieważ każdą pracę z kolekcji Naturals formuję od podstaw ręcznie i poniekąd celowo tworzę je tak, by jak w naturze - były do siebie podobne niczym liść do liścia, ale też różne, bo przecież każdy żywy organizm zauważalnie różni się od pozostałych.

Najważniejsze materiały: srebro, liść, pigmenty, żywica, oksyda.

Opis

Kolekcja biżuterii
Naturals
Kolor
szare
zielone
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password