Kanciaty pierścionek Diament
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Diament - duży pierścionek ze srebra oksydowanego

Duży pierścionek ze srebra oksydowanego z kanciatym oczkiem w kształcie diamentu z zegarkowymi zębatkami w żywicy jubilerskiej. 

325,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Klasyka steampunka w najlepszym wydaniu! Duży, pierścionek ręcznie robiony ze srebra oksydowanego, części zegarków, mosiądzu oraz żywicy. Trójwymiarowa kompozycja wewnątrz oczka została wykonana z prawdziwych trybików pochodzących z mechanizmów czasomierzy oraz szlifowanego mosiądzu. Delikatne acz zębate elementy kompozycji są zabezpieczone idealnie przejrzystą żywicą jubilerską. Oprawę tej nietypowej ozdoby palca zrobiliśmy ze srebra i zaoksydowaliśmy na ciemny kolor.

Geometryczny, kanciaty kształt części dekoracyjnej nawiązuje do brylantowego szlifu nadawanego diamentom. Diament to cenny kamień. Ale może dla Ciebie zupełnie coś innego ma wielką wartość? Lubisz mieć własne zdanie? Samodzielnie określać swoje wartości i priorytety? To ten oryginalny pierścionek będzie dla Ciebie niczym manifest - ekspresja własnej osobowości. Jest unikatem - został wykonany z w jednym egzemplarzu. To nowoczesna biżuteria artystyczna zrobiona z myślą o kobiecie niezależnej, silnej, nieco przekornej i nade wszystko ceniącej sobie swój własny punkt widzenia.

Inspiracją do jego stworzenia była także stylistyka steampunk. Świeżą zaś nutą w tej realizacji jest geometryczna, nowoczesna, niemalże modernistyczna forma. O Tak! To lubimy najbardziej! Eksperyment, łączenie stylów, twórcze poszukiwanie. Bardzo, ale to bardzo TRYBowa realizacja :) 

*

Rozmiar (PL): 11 (obrączkę można rozgiąć i tym samym powiększyć pierścionek o 2-3 rozmiary)

Rozmiar (US): 6

Rozmiar (ENG): L

Obwód wewnętrzny obrączki: 51mm

*

Masa srebra pr. 925: 4,35g

Wymiary "diamentu": 18mm x 14mm

Opis

Kolekcja biżuterii
Simply Steampunk
Kolor
czarne
szare
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

Diament - kanciaty...

Cena 299,00 zł
Srebrny pierścionek o kanciatym oczku w kształcie sporego diamentu z ciekawą, trójwymiarową kompozycją zrobioną z zegarkowych zębatek w żywicy...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password