Niebieski pierścionek kropla
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Cometes – Duży Srebrny Pierścionek

Unikatowy, duży pierścionek srebrny COMETES.

937,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

COMETES – Duży Srebrny Pierścionek

Kometa - z łacińskiego "cometes" pochodzi pierwotnie z języka greckiego i oznacza długowłosą gwiazdę. Te małe ciała niebieskie zbudowane głównie z pyłu i lodu znajdują się na peryferiach Układu Słonecznego w tzw. Obłoku Oorta. Czasem wytrącone ze swoich stacjonarnych orbit zbliżają się do gwiazdy. Pod wpływem rosnącej temperatury, prędkości i gęstniejącego wiatru słonecznego sublimują uwalniając dwa zjawiskowe strumienie zjonizowanego, świecącego pyłu i gazu ciągnące się za nimi czasem aż na 250 tysięcy kilometrów tworząc tak zwaną komę.

Kompozycja mechanicznych części zegarka w tym pięknym pierścionku artystycznym ukazuje wczesny etap tworzenia się gazowej otoczki i nabierającą blasku głowę komety – obiekt dopiero nabiera prędkości w swej morderczej, ale jakże spektakularnej wędrówce ku gwieździe. A delikatne, smukłe linie srebrnego pierścienia oplatają oprawę i palec niczym linie sił pola magnetycznego.

Taka całkowicie od podstaw ręcznie robiona biżuteria artystyczna przynosi największą radość i satysfakcję z jej tworzenia a odbiorcy gwarantuje oryginalność i unikatowość. Bardzo dbamy o nasze prace na każdym etapie, dlatego pakujemy je w eleganckie pudełeczka firmowe, dzięki czemu podróżują bezpiecznie oraz są spakowane z gustem - stosownie na prezent.

Masa srebra próby 925: 4,95g

Rozmiar: 15

Opis

Kolekcja biżuterii
Astron
Kolor
niebieskie
srebrne
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password