Stand na biurko z Żużlem - statuetka z motocyklem
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Stand na biurko z Żużlem - statuetka z motocyklem

Malutki, ale bardzo elegancki postument z motocyklem żużlowym. 

Ilość


Stand na biurko z motocyklem żużlowym. Został wykonany na zamówienie indywidualne, by stać się prezentem urodzinowym dla kogoś, kto biżuterii nie nosi, za to kocha żużla. Dlatego zamiast szykować medalion, czy spinki do mankietów, wykonaliśmy dekorację do domu, którą można sobie postawić w wybranym miejscu, czy to na biurku, czy to na półce i codziennie cieszyć nią oko :)

Praca ta została zrobiona ręcznie. Drewniany postument powstał z drewna egzotycznego merbau, pracowicie wyszlifowany, wypolerowany i wywoskowany na gładko. Mimo niewielkich rozmiarów jest przyjemnie ciężki, ponieważ ten gatunek drewna ma relatywnie dużą gęstość. Okrąg z motocyklem powstał z części zegarków. Jak przystało na sport, w którym stawia się na wyścig i prędkość - ów motocykl to prawdziwa Rakieta ;)

Ta nietypowa ozdoba domu jest bardzo malutka - drewniany stojaczek ma szerokość zaledwie 4,7cm!

Na zamówienie jestem w stanie przygotować dekorację do domu również dla Ciebie. Podobną lub inną. Pracując ręcznie mam spore możliwości dopasowania rozmiarów ozdoby, użycia innego gatunku drewna, czy wykonania innego motywu - jeśli np. zamiast motocykli wolisz baletnice, koty, czy nawet własne logo swojej firmy... to do nas napisz :)

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
białe i jasne
brąz i bordo
czarne
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password