Ręcznie robiony wisiorek Lis
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Ręcznie robiony wisiorek Lisek w koronie

Unikatowy wisiorek lisek w koronie.

Ilość


Unikatowa zawieszka na szyję z uroczym, śpiącym zwierzątkiem. Dość ciekawa jest geneza tej realizacji. Padło hasło od klienta: "lisek w koronie". Na co od razu mi przemknęło przez myśl: "no dobra, ale ma mieć ją na głowie, czy może sobie w niej spać, jak piesek w legowisku?". I tak z mojej interpretacji zrodził się pomysł całkiem nieszablonowy. Lisek jest maleńką rzeźbą z cieniutkiego drucika nawojowego z cewki elektrycznej kwarcowego czasomierza. Korona powstała w głównej mierze z mosiądzu oraz wskazówek z zegarków. 

Miniaturowa rzeźba lis śpiący w koronie

Oprawa tego unikatowego wisiorka to zabytkowa, srebrna koperta zegarka kieszonkowego, która na potrzeby tej realizacji została nieco odświeżona i wypolerowana, ale tylko tyle, by mogła zachować swój dyskretny urok antyku. 

Ten przedmiot to doskonały przykład spersonalizowanej biżuterii na zamówienie indywidualne. Jest to rzecz bardzo osobista, ponieważ była przeznaczona na prezent dla pewnej pięknej dziewczyny o ognistorudych włosach i nazwisku Korona. 

Nie ukrywam, że lubimy takie wyzwania i nowe, ciekawe tematy. Zwłaszcza jeśli, tak jak w tym przypadku, pozwalają na ciekawą interpretację. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pracach wykonywanych na życzenia naszych klientów, to zapraszam tutaj

Zachęcam Cię również do obejrzenia biżuterii artystycznej dostępnej w naszym sklepie internetowym.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
miedziane
srebrne
zielone
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password