Męska bransoletka gitara elektryczna
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Męskie bransolety gitary basowe Ibanez SRF 705 - idealny prezent dla basisty.

Bransoleta męska z gitarą.

Ilość


Męskie bransolety z gitarą Ibanez zrobioną z części zegarków i drewna.

Ciekawe wzornictwo i materiały w najlepszym gatunku: 

1. Stal nierdzewna - bardzo twardy i trwały metal. Zarówno prostokątne oprawy zawieszek, jak i zapięcia są wykonane właśnie z niej. Dla niektórych Panów dodatkowym atutem będzie to, że stal nie ciemnieje. 

2. Skóra licowa, z której zostały ręcznie zrobione paski tych oryginalnych męskich bransolet została wyprawiona wyłącznie przy wykorzystaniu garbników roślinnych, bez dodatku chromu, dzięki czemu zachowane zostały jej najlepsze cechy, takie np. jak elastyczność i wytrzymałość. Już sam szlachetny zapach świadczy o jej jakości. Jest barwiona w całej swojej masie.

3. Części zegarków to z kolei nasza największa pasja i źródło inspiracji. Z nich wykonujemy miniaturowe rzeźby, które po zabezpieczeniu przezroczystą żywicą, stają się głównymi ozdobami naszej biżuterii artystycznej. W tych pracach przysłowiowe "pierwsze skrzypce" grają miniaturowe gitary elektryczne Ibanez zrobione właśnie z elementów pochodzących ze starych czasomierzy. 

Zapraszam Cię także do przejrzenia gotowych i dostępnych od ręki prac w naszym sklepie internetowym. Raz po raz popełniamy coś z różnymi motywami muzycznymi :) A jeśli marzysz o czymś wykonanym specjalnie dla Ciebie, to proszę napisz do nas - oryginalna biżuteria na zamówienia indywidualne klientów to nasza specjalność.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
brąz i bordo
czarne
srebrne
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password