Męska bransoleta na zamówienie z motywem z gry komputerowej
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

For the horde - męska bransoleta na zamówienie

Męska bransoleta na zamówienie. 

Ilość


Bransoleta męska ręcznie robiona na zamówienie indywidualne klienta. Zawieszka wykonana w tradycyjnych technikach złotniczych ze srebra jest montowana na pasku skórzanym przy pomocy klamer przykręcanych na śrubki.

Srebro oksydowane

Powierzchnia metalu szlachetnego została wykończona w dość specyficzny, surowy sposób - nadaliśmy jej strukturę, jakby "betonową" i zaoksydowaliśmy na szary kolor. Wewnątrz zawieszki tej oryginalnej męskiej bransolety znajduje się motyw z gry komputerowej zrobiony ręcznie z części zegarków oraz naturalnego drewna egzotycznego. 

Ręcznie robiona bransoleta męska na zamówienie

Pasek ze skóry licowej garbowanej roślinnie został całkowicie ręcznie wyrzeźbiony oraz pomalowany specjalnie do tej bransolety przez Katarzynę Rott z pracowni Silverclock Costumes & Leatherworks, którą zaprosiliśmy do współpracy przy tym nieszablonowym zleceniu.

Dodatkową ozdobą jest wyjątkowe zapięcie ze srebra wzbogacone drewnem egzotycznym oraz trybikami.

Udało nam się wykonać naprawdę ciekawą rzecz, wartą całego nakładu pracy, jaki w nią włożyliśmy. Oprócz pracy wykonawczej było w tym wypadku też sporo główkowania nad sposobem montażu zawieszki oraz nad tym, jak zgrać ze sobą poszczególne elementy (my tworzymy w Poznaniu, a pasek powstawał w Wielkiej Brytanii). Trzeba było też nawiązać stylem bransolety do estetyki gry, jednocześnie "tłumacząc" wybrany przez klienta motyw na język mechanicznych części zegarków. 

Customowa męska bransoleta ze skóry, srebra i części zegarków. Zrobiona na zamówienie

Ten przedmiot jest unikatowy. Realizujemy zamówienia indywidualne na biżuterię artystyczną. Jeśli chcesz, żebyśmy dla ciebie wykonali coś szczególnego, uwzględniającego Twoje indywidualne pasje, życzenia i ulubiony styl, to napisz do nas

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
białe i jasne
brąz i bordo
szare
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password