Unikatowy wisior Strzelec na tle konstelacji gwiazd
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Unikatowy wisior Strzelec na tle gwiazdozbioru

Unikatowa zawieszka z zodiakalnym Strzelcem zrobiona na zamówienie indywidualne.

Ilość


Oryginalny wisior na zamówienie indywidualne klientki. Zodiakalny Strzelec jest miniaturową rzeźbą z elementów pochodzących ze starych zegarków.

Miniaturowa rzeźba Strzelec z części zegarków

Konstelacja w tle, to gwiazdozbiór tego znaku zodiaku. Została ułożona z rubinowych łożysk pochodzących ze starych czasomierzy oraz pigmentu fotoluminescencyjnego (świeci uprzednio zaabsorbowanym światłem).

Oprawę tej niezwykłej, unikatowej pracy stanowi zabytkowa koperta zegarka kieszonkowego ze srebra. Została odświeżona, poddana niewielkim modyfikacjom wewnątrz. Przygotowaliśmy miejsce na osobisty grawerunek, który znalazł się pod otwieraną klapką. Jest to zatem również sekretnik - wewnątrz skrywa osobiste, wzruszające, rodzinne motto! Tak to wyglądało  po wykonaniu pierwszych prac nad oprawą: 

Oprawa wisiora podczas prac nad nią

Oprócz tego wykonaliśmy do tej oryginalnej zawieszki krawatkę ze srebra. Choć jest ona elementem całkowicie nowym, pasuje idealnie do zabytkowej koperty. Dzięki niej, wisior zgrabnie układa się na łańcuszku. Praca przebiegała w kilku etapach, W międzyczasie konsultowaliśmy kolejne wykonane elementy z klientką. Ostatecznie, po zabezpieczeniu Sylwetki Strzelca i konstelacji żywicą, ta nietypowa biżuteria prezentuje się tak: 

Wisiorek Zodiakalny Strzelec

Ten egzemplarz jest unikatem - nie będziemy go powtarzać. Jeśli jednak chcesz zamówić coś specjalnego, masz pomysł na Twój osobisty motyw, który możemy dla Ciebie przenieść na grunt unikatowej biżuterii artystycznej, to napisz do nas. Lubimy wyzwania! Chętnie pogłówkujemy nad każdym tematem.

Zapraszam Cię również serdecznie do obejrzenia naszej gotowej, dostępnej od ręki biżuterii artystycznej.

Jeśli chcesz poczytać o specyfice zamówień indywidualnych, jakie składają nasi klienci, to tutaj się troszkę rozpisaliśmy na ten temat.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
niebieskie
srebrne
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password