Ręcznie robiony wisior srebrny z łosiem z elementów mechanizmów czasomierzy
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Wisior z łosiem z części zegarków mechanicznych

Srebrny wisior łoś z części zegarków zrobiony na zamówienie indywidualne.

Ilość


Unikatowy wisior srebrny z łosiem ręcznie robiony z części zegarków i oksydowanego srebra wysokiej próby. Jest to przykład biżuterii na zamówienie indywidualne klienta. Portret zwierzęcia jest płaskorzeźbą ze złomu zegarmistrzowskiego stworzoną z rozmaitych drobnych kształtek i trybików pochodzących z mechanizmów zegarków, a następnie zabezpieczoną przejrzystą żywicą jubilerską. Na zdjęciu poniżej zobaczysz go, zanim jeszcze został oprawiony w metal szlachetny oraz wykończony żywicą:

miniaturowy łoś rzeźba z części zegarków - wyjątkowa biżuteria artystyczna

Oprawa tej ręcznie robionej zawieszki na szyję została wykonana od podstaw własnoręcznie, wyszczotkowana, celowo postarzona wizualnie (na życzenie klienta, który kocha przedmioty z duszą, podrapane i nie wyglądające jak nowe) oraz zaoksydowana. Jeśli ciekawi Cię, jak pracujemy, to do naszego złotniczego atelier możesz zajrzeć tutaj. Ciekawostką w tej realizacji jest coś, czego niestety nie widać na zdjęciach, a mianowicie to, że trybik na szczycie oprawy - ten, który pełni rolę krawatki do przeciągnięcia przezeń nośnika (np. rzemienia) - jest ruchomy - obraca się wokół własnej osi jak bloczek do liny:

naszyjnik steampunk - oryginalny wisior ze srebra - rękodzieło artystyczne

Ten wisior na zamówienie indywidualne klienta to unikat - powstał w jednym jedynym egzemplarzu i nie będziemy go powtarzać.

Jeśli jednak myślisz o zamówieniu oryginalnej biżuterii artystycznej na prezent dla kogoś bliskiego lub dla siebie, to proszę napisz do nas i opisz, co ci po głowie chodzi, a my postaramy się zaproponować ciekawą koncepcję biżuterii artystycznej specjalnie dla Ciebie. Nietypowe ozdoby powstające w pojedynczych egzemplarzach to nasza specjalność - chętnie podejmujemy się różnych ciekawych tematów. Troszkę więcej o pracach powstających na indywidualne życzenia klientów możesz dowiedzieć się tutaj.

Zapraszamy :)

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
srebrne
szare
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password