Oryginalny brelok z górami
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Oryginalny brelok z górami na zamówienie

Wyjątkowy brelok na zamówienie dla wymagających klientów.

Ilość


Oto wykonany na specjalne zamówienie srebrny, surowy i twardy jak skała unikatowy brelok do kluczy z widokiem na dość osobliwe miejsce w Tatrach, które jest ważne dla obdarowanego tą pracą – mowa o słynnej drabince na Koziej Przełęczy (Orla Perć). W rzeczywistości ta stalowa konstrukcja ma jakieś 8 metrów długości – w naszej, miniaturowej wersji ledwie 8 mm i powstała z doszlifowanej wskazówki. Stok góry również miał być zrobiony z części zegarków, ale tracił cały swój skalisty charakter i kontrast z drabinką. Widok byłby nieczytelny z uwagi na mikro skalę. Bo brelok ma średnicę z zewnątrz około 35mm i waży ca. 30 gramów.

To dość pancerna konstrukcja – masywna, toczona i dokuwana srebrna oprawa chroni delikatne wnętrze i narożniki pracy. Łańcuch o zalutowywanych ogniwach zastał dodatkowo przekuty dla uzyskania większej twardości. Solidny, zakręcany karabinek pewnie zepnie pęk kluczy. A klucze to nie lada przeciwnik dla żywicy, dlatego wymyśliłem kompozytową konstrukcję z prawdziwym szkłem szafirowym (9 w skali Mohsa – 10 ma diament). Żywica zabezpiecza i stabilizuje miniaturową, górską dioramę, zaś niezwykle trudne do zarysowania szafirowe szkło oddziela powierzchnię żywicy od pęku kluczy. Jest to autorskie rozwiązanie konstrukcyjne z powodzeniem przez nas stosowane w oryginalnych brelokach dla wymagających klientów. Zadbałem też o możliwość przeprowadzenia pełnego serwisu w razie jakiegoś totalnego nieszczęścia – choć to mało prawdopodobne. Ale skoro ten artystyczny brelok trafił w ręce i kieszenie człowieka, który śmiga po wysokogórskich szlakach, to niech będzie tak odporny, jak to tylko możliwe.

A co na to klienci? Najlepiej będzie, jeśli zacytuję:

„Jeeeest......! Mamy to!

Dzień dobry.

Jesteśmy oczarowani. Dzisiejszy dzień jest bardzo słoneczny - sprzyja obserwacjom, widać, jak wspaniale trójwymiarowe jest wnętrze i jak cudnie mieni się kolorami. Waga, rozmiar, to, jak dobrze leży w dłoni - naprawdę, trudno jest mi znaleźć słowa żeby opisać, jak bardzo jesteśmy zachwyceni. I wzruszeni. I wdzięczni. Dlatego po prostu z całego serca - DZIĘKI, spełniacie marzenia

Prezent naprawdę zachwycił tego naszego twardego faceta. Oglądaniu (z bliska, daleka, pod światło, z lupką) nie było końca. Obdarowany nawet odważył się przypiąć do niego klucze... I z tego co słyszymy, to nic się nie dzieje. Przeszło mu podobno przez myśl, żeby zrobić dla tego breloka stojak, ale na szczęście dał się przekonać że to jest solidna robota...”

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
srebrne
szare
zielone
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password