Złota zawieszka lisek
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Uroczy Lisek złoty wisiorek z perłą białą

Słodki śpiący lisek zawieszka ze złota z perłą hodowlaną.

Ilość


Nietypowa, złota zawieszka na szyję z okazałą, owalną perłą hodowlaną o barwie podstawowej białej, na której w błogim śnie ułożył się mały złoty lisek. Ten uroczy wisiorek jest zrobiony ręcznie z 14K złota. 

Perły są cenione ze względu na swój niezwykły blask i urodę. Nie ukrywam, że i my ulegamy ich urokowi i nie potrafimy przejść obojętnie obok szczególnie pięknych okazów. Od tysiącleci są one wykorzystywane do wytwarzania biżuterii, nie tracąc na popularności. Są po prostu efektowne i eleganckie. Podkreślę też, że to produkt naturalny wytworzony w muszli małża. Te, których używamy do wytworzenia naszej biżuterii wybieramy osobiście.

Wymiary perły: 8,5 mm x 11 mm.

Wymiary całkowite zawieszki: 8,5mm x 17,5mm.

Masa złota pr. 585 (14K) w wyrobie: 0,43 g. Próba metalu szlachetnego została potwierdzona i nabita przez urząd probierczy.

Dbamy o naszą biżuterię na każdym etapie, zarówno wtedy, gdy ją tworzymy, jak i wtedy, gdy ją dla Ciebie pakujemy i szykujemy do wysyłki. Dlatego ten wisiorek otrzymasz starannie spakowany w nasze firmowe pudełeczko jubilerskie a do zakupu załączymy Certyfikat Oryginalności wystawiony dla tego produktu. 

Zdjęcia przedstawiają dokładnie tę zawieszkę, która trafi w Twoje ręce :)

Do kompletu polecamy pasujące złote kolczyki na wkrętce.

Opis

Kolekcja biżuterii
Pearl
Kolor
białe i jasne
Oprawa
Złoto

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password