Astronomiczne bolo tie impact
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Too Close - ręcznie robiony krawat bolo tie na zamówienie

Oryginalne, ręcznie robione bolo tie z motywem astronomicznym

Ilość


„Too Close” - niezwykłe bolo tie zrobione ręcznie na indywidualne zamówienie klientki. Podstawowym założeniem było to, iż mieliśmy wykonać coś zupełnie odmiennego, wyróżniającego się wśród tradycyjnych bolo – zarówno w kształcie, estetyce, jak i tematyce.

Ręcznie wykonana ze srebra, według autorskiego projektu, przestrzenna oprawa w kształcie tarczy eksponuje trójwymiarowy wzór z części zegarków. Wewnątrz widzimy fragment powierzchni mechanicznej gwiazdy mieniącej się złociście, co kontrastuje z opalizującą granatowo-niebieską przestrzenią wokół niej. Drobny obiekt ściągnięty grawitacją tej masywnej, steampunkowej kuli ognia wchodzi w górne warstwy jej atmosfery. Rozgrzany temperaturą i tarciem gęstniejących gazów, rozpada się i iskrzy refleksami żółtej cyrkonii, by za chwilę ulec całkowitemu spaleniu. Jest już zbyt blisko by przetrwać - odparuje w atomowej mgle!

Kiedyś nasze Słońce - nim umrze - zwiększy swoje rozmiary i to samo stanie się z Ziemią. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu... jakieś 3,5 mld lat.

To artystyczne bolo jest już w rękach prywatnej kolekcjonerki. Jeśli chcesz zamówić coś nietuzinkowego, proszę napisz do nas - biżuteria na zamówienie to specjalność naszej pracowni artystycznej.

Opis

Kolekcja biżuterii
Astron
Kolor
czarne
niebieskie
srebrne
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password