Steampunkowa zawieszka z lokomotywą W. Crooks
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Steampunkowa zawieszka z lokomotywą W. Crooks

Ręcznie robiony wisior z parowozem.

Ilość


Rok 2016. TIME VEHICLE przenosi nas w przeszłość…1961… 1916…1861. Wziuuum! Jesteśmy! A wokół amerykańskie bezdroża z rzadka poprzecinane liniami kolejowymi. Nowiutka lokomotywa W. Crooks zostaje gwałtownie zatrzymana u wjazdu na most kratownicowy. Hamując wzbija tumany kurzu. Co się dzieje? To napad! Szajka rzezimieszków o nazwie TRYB poszukiwana listem gończym, rości sobie prawa do całego pociągu wraz z zawartością. Cóż tak cennego kryje skład? To akurat dość proste: części zegarków :)

Już drugi raz TRYB zaprosił do współpracy kogoś o szczególnym talencie i ponadprzeciętnych umiejętnościach… „because cooperation is better than competition”. Ten steampunkowy wisior z parowozem jest owocem współpracy dwóch pracowni TIME VEHICLE I TRYB. To unikat wykonany całkowicie i od podstaw ręcznie. Dziełem Time Vehicle jest niesamowita, skrojona na miarę oprawa dla wzoru. Zaprojektowana tak, by jej rewers przypominał przód zabytkowej lokomotywy. Jest zrobiona z miedzi oraz mosiądzu. Ciekawie wykończona, postarzana i patynowana. Środek, czyli miniaturowy model dwucylindrowej lokomotywy W. Crooks z 1861 roku z tenderem oraz tory i kratownicowy most powstały w pracowni TRYB. Całości dopełnia zabytkowa tarcza od kieszonkowego zegarka marki Chronometre Romeo. Wzór wykończony żywicą dla całkowitego bezpieczeństwa delikatnych, miniaturowych konstrukcji.

Miniaturowy model lokomotywy z części zegarków

Średnica zewnętrzna głównej części ozdoby to ok. 45mm, długość całkowita wisioru to ok. 9,7 cm. Sam parowóz z tenderem mają tylko 40mm długości. Praca trafiła w ręce znanego polskiego pisarza literatury fantasy:

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
brąz i bordo
miedziane
szare
złote
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password