Unikatowa zawieszka pies owczarek szetlandzki z części zegarków
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Unikatowa zawieszka pies owczarek szetlandzki z części zegarków

Oryginalny wisiorek z psem rasy Owczarek Szetlandzki.

Ilość


Skomplikowana pełna detali płaskorzeźba z części zegarkowych mechanizmów będąca portretem Owczarka Szetlandzkiego o dźwięcznym imieniu Tango. Spory (ok 47mm średnicy) wisior został wykonany na zamówienie klienta na podstawie podesłanego zdjęcia jego ukochanego psa. Tym razem praca o tyle ciekawa, że części były wyżarzane w celu nadania im kolorów nawiązujących do barw futra portretowanego psiaka.

Miniaturowa rzeźba psa owczarka szetlandzkiego z części zegarków

Za tą realizacją kryje się również smutna historia, ponieważ wizerunek Tanga został wykonany już po jego śmierci, jako pamiątka wspaniałej przyjaźni pomiędzy wesołym Sheltie, a jego opiekunem. Na rewersie pracy zgodnie z życzeniem klienta wygrawerowane zostało imię jego czworonożnego przyjaciela.

Również prosta w formie oprawa powstała w pracowni TRYB - jest zrobiona ze sprężyny napędowej zegara oraz stali szlachetnej. Misterna kompozycja została utrwalona przejrzystą żywicą.

Praca jest unikatowa. 

Chętnie podejmujemy się ciekawych tematów i wykonujemy biżuterię na zamówienia indywidualne klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z nami.

 

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
srebrne
szare
zielone
złote
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password