Spinki do mankietów wilki ze srebra
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Srebrne spinki do mankietów wilki

Srebrne spinki do mankietów wilki

349,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Nietypowe, eleganckie spinki do mankietów wilki o bio-mechanicznym charakterze. Profile tych niezależnych zwierząt są zrobione wyłącznie ze srebra wysokiej próby. Powstały na podstawie naszego autorskiego projektu przy wykorzystaniu tradycyjnych technik złotniczych i miejscowo zaoksydowane w celu pokreślenia detali wzoru. 

Jest to z całą pewnością bardzo oryginalna męska biżuteria i doskonała propozycja na prezent dla silnego, ale i odpowiedzialnego mężczyzny. Zwłaszcza, iż te piękne, dumne zwierzęta są bardzo podziwiane właśnie za swoją siłę i wytrwałość. Wilk jest również  w kulturze symbolem doświadczonego przywódcy. Jego charakterystyczne cechy, takie jak: niezależność, drapieżność, siła, zamiłowanie do wolności i bezkresnych przestrzeni a także zdolność do dalekich wędrówek w poszukiwaniu partnerki są również bardzo romantyczne. 

Ze względu na nieregularny kształt, ciężko podać dokładne wymiary, ale dla łatwiejszego zobrazowania rozmiaru: profil ma ok 22mm od czubka nosa do szpicu ucha.

Masa srebra w parze: 11,1 g

Spakujemy je dla Ciebie w estetyczne, firmowe pudełeczko jubilerskie.

Opis

Kolekcja biżuterii
Silver Only
Kolor
srebrne
szare
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password