kosmiczne srebrne spinki do mankietów
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Cosmic Box - astronomiczne srebrne spinki do mankietów

Sześciokątne srebrne spinki do mankietów inspirowane astronomią. 

1 400,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne od ręki
TRYB

Kilka semestrów Mechaniki Nieba plus rozszerzenie tematu w postaci Astrodynamiki pozostawia niewątpliwie trwały świat na psychice i obrazie pozaziemskiej rzeczywistości :)

Prawa Newtona w kosmicznej skali, ruch obiektów w centralnym polu grawitacyjnym, zagadnienie trzech ciał. Mnóstwo fizyki i matematyki w opisie świata: prędkości, pędy i przyspieszenia, masy, siły, trajektorie i orbity... Umyślnie nie używam całej gamy innych parametrów, którymi się posługiwaliśmy w tych obliczeniach by nie siać zamętu, choć pewnie prof. dr hab. S. Breiter odchrząknąłby tu znacząco ;)

Cała ta fizyka, ta matematyka ukazuje bardzo deterministyczny choć skomplikowany obraz przestrzeni kosmicznej. Wielkie emocje budzą ostatnio kolejne spektakularne starty rakiet spod znaku Space X. Należy pamiętać, że już samo wyjście na orbitę planetarną musi przebiegać według określonego i restrykcyjnie przestrzeganego schematu. Co dopiero lot na Księżyc, czy inną planetę – to są misje planowane z zegarmistrzowską precyzją podniesioną do astronomicznej skali. Wszystko musi być dobrze wyliczone i skalkulowane, wiele razy sprawdzone i ostatecznie zamknięte w niewielkim pudełku statku kosmicznego ciśniętego z ogromną prędkością w pustkę kosmosu.

Tak zrodził się pomysł na kosmiczne pudełko – zamknięty mechanizm nieskończonej przestrzeni.

Wymiary oprawki: 18,5 x 16 mm.

Masa srebra użyta w parze spinek: 8,37g.

Spakujemy je dla Ciebie w nasze eleganckie, firmowe... pudełko :D

Opis

Kolekcja biżuterii
Kosmos
Kolor
niebieskie
srebrne
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password