Spinki do mankietów płomienie
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Dwa ognie - spinki do mankietów w kształcie płomieni

Ogniste spinki dla tych, którym robota pali się w rękach, którzy tworzą i dają z siebie wszystko.

1 570,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne od ręki
TRYB

Kiedyś (ze 20 lat temu) w ramach pewnego ćwiczenia z autoanalizy wypełniałem rysunek sylwetki ludzkiej kolorami. Ręce – przedramiona i dłonie wypełniłem płomieniami...

Pomysł zaiskrzył nagle. Tlące się tu i ówdzie wspomnienia szybko buchnęły ciepłą paletą barw i rozlały się na nowe obszary myśli, które zajęły się błyskawicznie nowym zadaniem. Wkrótce cały umysł stał w ogniu a ręce paliły się do pracy.

Tak powstały te gorące spinki do mankietów.

Feeria barw, trzaskające snopem zębów złote tryby mielą się w ogniu, wyciągnięte języki płomieni o płynnych, gładkich kształtach... a jednak ostre i gorące.

To biżuteria dla kogoś, kto tworzy rękoma – wszystko jedno czy w drewnie, kamieniu, metalu/maszynie, farbie, literze czy cyfrze. Dla kogoś, komu ręce same palą się do pracy, kto potrafi być żywiołowy i pełen energii – jakby miał wykraść ogień bogom. A wszystko to czego dotknie, przetapia się na nowe, niesamowite twory.

Wymiary płomieni: 17mm x 29mm

Oprawy: srebro próby 925

Wnętrza spinek: mosiężne części mechanizmów zegarków w żywicy.

Autorska biżuteria to coś więcej niż ładnie oprawiony kamień – świecidełko, szlachetny metal, sprzączka, klips, czy zawieszka (dyndadełko) – to ogromna dawka kreacji, pomysłowości, wspomnień/wiedzy i umiejętności twórcy. Za każdym razem to nie jest tylko produkt z maszyny lecz autentyczna cząstka człowieka, który to stworzył, którego determinacja i wola wyłoniła dany przedmiot z niebytu.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czerwone
srebrne
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password