Srebrny wisiorek Układ Słoneczny
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Srebrny wisiorek Układ Słoneczny

Srebrny Wisiorek z Układem Słonecznym wykonanym z części zegarków. Oprawa ze srebra.

499,00 zł
Brutto
Ilość
Sprzedane. Przejdź do formularza kontaktowego, by zapytać o wykonanie podobnego na zamówienie


Układ planetarny. Istny fragment kosmosu. Masywna gwiazda wokół której krążą planety. Wszechświat równoległy zamknięty w maleńkiej ozdobie. Astronomiczny wzór wykonany został z części zegarków i zatopiony w żywicy. Czarne tło mieni się gwiazdami srebrnych drobin. Miniaturowy Układ Słoneczny zawiera następujące planety: Merkury, Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun.  Oprawa srebrnej zawieszki z Układem Słonecznym jest zrobiona ze srebra wysokiej próby. 

Masa srebra pr. 925 w wyrobie: 2,78g.

Średnica zewnętrzna oczka: 21mm.

Kosmiczne motywy pojawiają się w TRYBowej twórczości biżuteryjnej w zasadzie od samego początku. Tak się składa, że jestem absolwentem Astronomii, którą studiowałem na poznańskim UAMie i choć nie pracuję w wyuczonym zawodzie, to jednak Astronomia nadal jest dla mnie fascynującą dziedziną oraz źródłem inspiracji w mojej pracowni artystyczno - złotniczej. Układ Słoneczny w tym srebrnym wisiorku jest przedstawiony w sposób umowny - w rzeczywistości proporcja pomiędzy poszczególnymi ciałami niebieskimi a odległościami, jakie je dzielą, jest inna - Kosmos to głównie pustka. Jednak ze względu na rozmiary tej okrągłej zawieszki oraz jej funkcję dekoracyjną, zdecydowałem się na wykonanie kompozycji zaadaptowanej do ozdoby damskiej szyi. Efektem tego twórczego przetworzenia Układu Słonecznego jest kolekcja oryginalnej biżuterii autorskiej inspirowanej najbliższymi nam planetami. 

Ręcznie robiona biżuteria wymaga stosownej oprawy. Dlatego każdą pracę wysyłamy do klienta spakowaną w estetyczne, firmowe pudełeczko jubilerskie.

Jeśli potrzebujesz do tego medalionu nośnika, to polecam krótką, elegancką linkę usztywnianą ze srebra o długości 40cm lub łańcuszek srebrny (długości do wyboru - do niedużej zawieszki odpowiedni będzie raczej krótszy).

Opis

Kolekcja biżuterii
Kosmos
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
srebrne
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password