• Wyprzedaż!
Zośka - wisiorek z czarownicą na miotle
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Zośka - wisiorek z czarownicą na miotle

Czarownica zawieszka na szyję.

730,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Zośka to miniaturowa czarownica. Rzec wręcz można, że kieszonkowa, choć w istocie jest to okazały, ręcznie robiony wisior. Ta drobniutka panna została wyrzeźbiona z metalu oraz mas plastycznych, a następnie ręcznie pomalowana. Inspiracją do jej wykonania była Tiffany Obolała* z książek T. Pratchetta. Dlatego Zośka nie jest zaawansowana wiekiem i prezentuje się bardzo świeżo i dziewczęco. W końcu nie każda czarownica musi wyglądać, jak stara wiedźma ;) 

Księżyc jest zrobiony z pigmentu fotoluminescencyjnego - świeci w ciemności światłem wcześniej zaabsorbowanym. 

Oprawa tej nietypowej zawieszki medalionu została wykonana z koperty starego zegarka kieszonkowego. W końcu czarownice są pragmatyczne i nie wyrzucają niczego, co się jeszcze może przydać, prawda? A taka koperta to całkiem wartościowa rzecz. 

Wykończenie pracy: żywica.

Średnica zewnętrzna: 47mm.

Do tego unikatowego wisiora dodaję gratis czarną wstążkę o długości około metra. Można ją zawiązać w dowolnym miejscu, wybierając dla zawieszki najdogodniejszą lokalizację :)

Naszą biżuterię artystyczną pakujemy w estetyczne, firmowe pudełeczka. 

*

*fikcyjna postać z cyklu kultowych powieści "Świat Dysku" sir Terry'ego Pratchetta. Tiffany pochodzi z krainy o nazwie Kreda, która rzekomo nie jest najlepszym rejonem do uprawiania czarów, ponieważ wedle powszechnej opinii, czarownice czerpią swą moc z solidnej skały. Jest za to doskonałym miejscem do hodowli owiec, czym nasza bohaterka również się zajmuje. Inna sprawa, że miękka kreda kryje w sobie twardy krzemień. A młoda panienka z pasterskiej rodziny kryje w sobie ponadprzeciętnie dojrzałą, pragmatyczną i odpowiedzialną czarownicę o wielkim talencie. Tiffany potrafi trzeźwo oceniać sytuację (miewa drugie a nawet trzecie myśli), umie również widzieć rzeczy dokładnie takimi, jakimi są (otwiera oczy raz a potem ponownie, co pozwala jej dotrzeć do istoty rzeczy). Jest to jedna z moich ulubionych postaci u Pratchetta, który był bystrym obserwatorem rzeczywistości, a na grunt swoich książek przenosił ludzkie charaktery przetworzone przez pryzmat własnej wyobraźni oraz ubrane w błyskotliwie dowcipny język. Być może dlatego wiedźmy z jego powieści są w istocie pragmatycznymi kobietami, po prostu mądrzejszymi i dużo lepiej rozumiejącymi świat od przeciętnego obywatela. Magii używają rzadko, ponieważ są zdania, iż prawdziwą sztuką jest wiedzieć, kiedy jej nie używać - zawierzywszy własnemu zdrowemu rozsądkowi, wspierając się technikami psychologicznymi oraz ciężko i rzetelnie pracując. Zazwyczaj cieszą się estymą w lokalnych społecznościach, którymi się opiekują. Nie żądając za swoje wysiłki zapłaty, choć i tak każdy wie, iż wiedźmom należy się stosownie odwdzięczać.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
fioletowe
srebrne
Oprawa
Inne metale

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password