Wyjątkowy naszyjnik drzewo życia z trybików
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Wyjątkowy naszyjnik drzewo życia z trybików

Piękna zawieszka drzewo życia z części zegarków w żywicy.

659,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne

Ręcznie robiony, duży wisior drzewo życia bogato obsypane trybikowymi liśćmi. Okrąg, podobnie jak obrączka symbolizuje kontinuum czasu i wieczność realizowaną poprzez zamknięty krąg życia. To charakterystyczne przedstawienie dla Drzewa Życia - zazwyczaj występuje ono w okręgu. Okrąg to powtarzalność, cykliczność. Życie wpisuje się w taki cykl: od narodzin, poprzez wiotką młodość, czerstwą dojrzałość i wydanie owoców, aż po przekwitanie, starość i śmierć. To naturalne, nieodwołalne i choć wywołujące skrajne emocje, to na swój sposób piękne i godne, ponieważ uświadomienie sobie tej kontynuacji sprawia, iż czujemy się częścią historii, współzależną od swoich przodków, ale i kreującą swój czas i swoją rzeczywistość.

Każdy z nas jest liściem.

Każdy z nas jest cząstką Drzewa.

Teraz jest nasz czas.

Ta unikatowa zawieszka jest oprawiona w zabytkową kopertę od zegarka kieszonkowego. Miniaturowy motyw zrobiony z trybików zegarków oraz cienkich drucików, został zabezpieczony krystaliczną żywicą. Do tego oryginalnego wisiora dodaję satynową czarną wstążkę, na której prezentuje się on znakomicie tworząc oryginalny naszyjnik. Wstążka ma około 1m długości, można ją zawiązać w dowolnym miejscu regulując tym samym długość nośnika.

Piękny wisior z drzewem został wykonany w pracowni TRYB na podstawie naszego autorskiego pomysłu. Zarówno przygotowanie tła, wykonanie samego motywu drzewa, jak i proces wykańczania żywicą oraz przygotowywanie oprawy to czynności, które są wykonywane przez nas całkowicie ręcznie.

Średnica medalionu to ok 50 mm.

To jeden z moich ulubionych motywów. Chętnie do niego wracam, co nie zmienia faktu, iż każde z moich drzew jest inne, ponieważ każde zostało wykonane ręcznie, jako indywidualny byt z założenia różniący się od pozostałych. Dlatego, jak w naturze - nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

Do nabywcy praca pojedzie troskliwie spakowana w firmowe pudełeczko jubilerskie oraz zaopatrzona w Certyfikat Oryginalności.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
srebrne
złote
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password