Pierwotna zawieszka trupek z części zegarków
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Pierwotna zawieszka trupek z części zegarków

Zawieszka z mechanicznym szkielecikiem z części zegarków.

399,00 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie. Napisz do nas :)
TRYB

Śmierć od zawsze towarzyszy życiu. Nierozłączna niczym cień i światło. Niestety w naszej kulturze jest zepchnięta niemalże do tematu tabu. O tym się za bardzo nie mówi, nie myśli. A przecież jest wśród nas – od dawna, od zawsze. 

Zegarki niechcący wciąż przypominają, że jest coraz bliżej. Pamiętajmy o tym i nie bójmy się, wręcz przeciwnie – korzystajmy z każdej chwili, by cieszyć się życiem. Ten malutki szkielecik z części zegarków zerka w naszą stronę, jakby właśnie to chciał nam powiedzieć. Jego embrionalna pozycja nawiązuje do pierwotnych kultur oraz ich form pochówku i zarazem pozycji w jakiej przychodzimy na ten świat. Bo umierając wracamy tam, skąd się wywodzimy - na łono matki... Ziemi.

Zatem odrzuć odrazę i uprzedzenia, spójrz na ten medalion z błogim spokojem. Pogódź się z nieuchronnym losem i ciesz się życiem – to Twój czas – wykorzystaj go!

Zawieszka z mechanicznym szkielecikiem z części zegarków na czarnym tle. Wykończenie zawieszki - gładka, twarda, krystalicznie przejrzysta żywica. Oprawa zawieszki oraz krawatka są wykonane ze stali szlachetnej.

Oczywiście wisiorek pojedzie do nabywcy spakowany w estetyczne pudełeczko jubilerskie.

Średnica wisiorka - 23 mm

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
czarne
srebrne
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password