Oryginalna Srebrna zawieszka Gwiazdy podwójne
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Gwiazdy podwójne Oryginalny Srebrny wisior astronomiczny

Astronomicznie zjawiskowa, srebrna zawieszka na szyję ręcznie robiona od podstaw.

1 900,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne od ręki
TRYB

Astronomicznie zjawiskowy srebrny wisiorek ręcznie robiony od podstaw.

Układ dwóch gwiazd o różnych masach: super-masywnej małej gwiazdy neutronowej i starzejącej się gwiazdy z ciągu głównego, która odrzuca swoje górne warstwy dodatkowo miotane siłami pływowymi. Srebrne, tkane grawitacyjnie trajektorie cząstek łączą nierozerwalnie obie gwiazdy - na zawsze... uff.. tyle z naukowego punktu widzenia.

A teraz inaczej: dwie siostrzane gwiazdy silnie powiązane grawitacją. Różnie przebiega ich żywot, ale nie mogą oddalić się od siebie. Targane dramatycznymi przeobrażeniami trwają bezustannie w związku. Płoną w różnych temperaturach, chociaż powstały w tym samym momencie, w tym samym obłoku gazu. A Ich kosmiczna więź będzie trwać bardzo długo – na zawsze razem.

I jeszcze inaczej: Ażurowa, delikatna konstrukcja unikatowej srebrnej zawieszki łączy kryształową cyrkonię z żywicznym kaboszonem, wewnątrz którego umieszczona jest misterna, mechaniczna kompozycja z przeobrażonych części zegarków i drugiej cyrkonii – jądra gwiazdy.

Smukła, zjawiskowo piękna damska zawieszka na szyję urzekająca lekkością formy i delikatnością kształtu. Praca wykonana w ramach kolekcji Astron, której tematem są gwiazdy i ich relacje twórczo przeniesione z przestrzeni astronomicznej w biżuteryjny Mikrokosmos naszej pracowni artystycznej.

Wymiary: 3cm x 7,6 cm

Ważniejsze materiały: srebro pr 925 (oprawa wisiorka), części zegarków, cyrkonie, żywica.

Ozdoba zostanie ładnie spakowana w pudełeczko jubilerskie. Usztywniana srebrna linka jubilerska jest w zestawie.

Opis

Kolekcja biżuterii
Astron
Kolor
niebieskie
srebrne
złote
Oprawa
Srebro

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password