Ręcznie robiona zawieszka z zamkiem
 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłkaw dni robocze

 

Osobista obsługa klienta

Baśniowy zamek - zawieszka ze smokiem z części zegarków

Baśniowa zawieszka na szyję z zamkiem i smokiem.

3 350,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępne od ręki
TRYB

W tym niepowtarzalnym medalionie jest zawarta pewna historia, której zakończenie trzeba sobie dopowiedzieć samodzielnie.

Odnaleziona niegdyś na targu staroci ręcznie grawerowana koperta od zegarka kieszonkowego zyskała drugie życie w naszej pracowni artystycznej stając się oprawą i inspiracją dla ręcznie robionej, unikatowej zawieszki ze smokiem. Wygrawerowany na wieczku rysunek średniowiecznego zamku został jakby lustrzanie odbity wewnątrz koperty w postaci trójwymiarowej miniatury z części zegarków. Niemniej jednak to nie koniec fabuły zawartej w tej baśniowej zawieszce ze starego zegarka...

ponieważ nad złocistą taflą jeziora unosi się mechaniczna bestia, smok, który przybył złupić miasto a może stawił się na czyjeś wezwanie?... i tu do gry wkracza Twoja wyobraźnia. Co widzisz w tej scence? Jakie mogła mieć możliwe zakończenia?

Niesamowita opowieść w niesamowitym wisiorze z baśni rodem.

*

Średnica zewnętrzna: 45 mm

Długość: 61 mm

Przed wysyłką zawieszka z zamkiem zostanie starannie zapakowana w pudełeczko, więc jeśli kupujesz biżuterię artystyczną na prezent dla kogoś wyjątkowego, to nie musisz się martwić o stosowne opakowanie.

Opis

Kolekcja biżuterii
Mechaniczne Miniatury
Kolor
miedziane
srebrne
złote
Oprawa
Inne metale

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password